Душові кабіни Newtrendy

Виберіть підкатегорію

Душові кабіни Newtrendy

Польскі душові кабіни New Trendy (Нью Тренд)

New Trendy - польський виробник, що з'явився на ринку обладнання для душових порівняно недавно. Компанія New Trendy пропонує покупцям душові кабіни, панелі, душові двері, піддони, канали з якісних матеріалів. Сучасний дизайн і надійність продукції, що випускається вигідно виділяють польську фірму серед інших європейських виробників.

На нашому сайті представлені польські душові кабіни та душові двері New Trendy Ньютренді в різних конфігураціях, стилях.

Душова кабіна або душова дверка (двері в нішу) - це спеціально обладнаний простір для прийняття душу, а ще релаксації і оздоровлення організму.
Компактність - габарити дуже різноманітні: 80х80, 90х90, 100х100 і 120х120, і так далі у нас же душові кабіни, представлені в різних формах.

Купити душову кабіну New Trendy (Нью Тренд) в інтернет магазині по низьким цінам, доставка в міста: Львів, Київ, Чернівці, Ужгород, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Дніпро, Полтава, Харків, Кропивницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Суми, Чернігів, Черкаси, Херсон, Рівне, Вінниця.