Душові гідромасажні бокси

Виберіть підкатегорію

Душові гідромасажні бокси

Душові гідромасажні бокси

Різноманітність гідромасажних боксів полягає в можливості нескінченного комбінування різних функцій, кількості форсунок для різних частин тіла, режимів ручного та верхнього душу, а також наявність парової установки для створення сауни прямо у себе вдома. Форми і розміри кабін також дуже різні: від компактних 90 × 90см у формі чверть кола і до просторих гідробоксів, розрахованих на двох.

В асортименті компанії Appollo є гідромасажні бокси з підсвічуванням, радіо, аромотерапією і навіть з телефонами, реалізованими через гучний зв'язок. Функції кабіни можна перемикати на панелі керування або на сенсорному рідкокристалічному екрані, або за допомогою пульта. Усередині гідробокса може бути безліч корисних поличок і кишень, а деякі кабіни з паровою установкою також обладнуються невеликим сидінням.

У продажу на сайті інтернет-магазину KeramaSvit є гідромасажні бокси з ванною замість піддону, що дозволяє об'єднати два корисних і комфортних проведення часу в одному виробі. Душові гідромасажні кабіни Riho також мають всередині кілька зручних ручок, які допомагають при використанні гідромасажу певної частини тіла, а також є страхувальними елементами на випадок ковзання.

Гідромасажні бокси стають просто необхідні для не великий за площею ванної кімнати, до того ж вони вважаються одним з стильних і елітних елементів ванної кімнати. В інтернет-магазині КерамаСвіт представлений широкий вибір гідромасажних боксів різних розмірів, кольорів і форм торгових марок Apollo, Ravak, Riho високої якості та за доступними цінами. Сучасні гідромасажні бокси допоможуть позбутися втоми, стресів і безсоння. Купити гідромасажний бокс (гідробокси) по низьким цінам в інтернет магазині Керама-Світ - сантехніка для дому з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Івано-франківськ, Житомир, Полтава, Чернівці, Ужгород, Луцьк, Тернопіль, Хмельницьк, Стрий, Дрогобич, Трускавець, Мукачево, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Кіровоград, Одесса, Рівне, вінниця та інші міста України.