Категорії Показати Сховати

Новинки

Детальніше про Aquaform

Акрилові ванни Aquaform (Акваформ)

Акрилові ванни AQUAFORM - служать довго, дарують комфорт і затишок.

Моделі акрилових ванн Aquaform відрізняються від виробів інших виробників, в першу чергу, тривалістю гарантії на акрил. 15 років гарантії на матеріал! Акрилові ванни Aquaform не втрачають колір, зносостійкі і відповідають суворим європейським стандартам якості продукції для ванних кімнат.

В нашому каталозі Ви можете вибрати акрилові ванни Акваформ різного розміру, форми і глибини: напівкруглі ванни, симетричні і асиметричні ванни, кутові і т.д. Представлені ванни з акрилу Акваформ підходять для кімнат будь-якого розміру і планування.

Створюйте затишок і комфорт на свій смак! Акрилові ванни виробництва Aquaform відрізняються дуже приємною текстурою і шовковистим блиском. Представлена ​​в нашому інтернет-магазині продукція естетично вписується в будь-який інтер'єр і завжди радує погляд.

Окремо відзначені нашими покупцями особлива теплота матеріалу. Навіть в прохолодній кімнаті акрилові ванни Aquaform не стають холодними.

Переваги акрилових ванн AQUAFORM.

Стійкість високоякісного акрилу до механічного зносу забезпечена дотриманням сучасної технології виробництва і найвищої якості сировини. Поверхня акрилових ванн Aquaform практично несприйнятлива до стирання і проста в догляді.

Ціни на акрилові ванни Aquaform починаються від 6 тисяч гривень. Не залежно від вартості, вони мають великий термін служби, високу зносостійкість, гарантію на матеріал і стійкий білий колір.

Вибір багатьох покупців - кутові і асиметричні ванни Акваформ. За рахунок компактності і економії простору такі ванни дуже швидко набирають популярність. Вони підходять для установки в кут ванної кімнати будь-якої квартири або будинку.

Акрилові ванни Aquaform відзначені рядом премій і нагород. Зокрема, модель акрилової ванни ARCLINE перемогла в номінації «Ванна кімната Вибір Року" в 2011 р. І 2012р.

Купити акрилову ванну Aquaform (Акваформ Польща), низькі ціни в інтернет магазині сантехніки КерамаСвіт, доставка в міста: Львів, Ужгород, Стрий, Трускавець, Миколаїв, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Чернівці, Вінниця, Рівне, Київ, Одеса, Суми, Кіровоград, Херсон, Хмельницьк, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Черкаси, Чернігів, Україна.

payment methods