Змішувачі для кухні Axor

Змішувачі для кухні Axor

Змішувачі для кухні Axor (Аксор)

Змішувачі для кухні Axor - це продукція, до якої пред'являються високі вимоги в плані дизайну і якості. Німецька фабрика, що випускає їх, працює на ринку більше 100 років. З них останні три десятка років вона співпрацює з іменитими архітекторами і дизайнерами, які розробляють інноваційні рішення з урахуванням актуальних тенденцій.

Покупці, які роблять акцент на якості і практичності, вважають за краще купити змішувачі для кухні Axor, щоб на довгі роки забути про необхідність заміни фурнітури. Ця продукція відповідає найвищим сучасним стандартам і є справжнім символом німецької якості.

Розкіш і функціональність змішувачів Axor

Вироби компанії є абсолютно невибагливими у догляді, оскільки ще при виробництві набувають спеціальне покриття з хрому. У виготовленні застосовуються тільки екологічно чисті матеріали, відповідні поточним нормам, а також інноваційні методики, завдяки яким досягається цілий ряд унікальних характеристик.

Необхідно назвати і такі переваги:

 -   довговічність;
 -   технологічну досконалість;
 -   надійність;
 -   бездоганний стиль.

Ціна на змішувачі для кухні Axor є досить високою, проте вона повністю виправдана довгим терміном служби і неперевершеними функціональними показниками пристроїв. Дана фурнітура підійде навіть для самих вимогливих користувачів.

Такі рішення, як довільне розташування рукояток, а також висувні душі з двома різними типами струменів, дозволяють досягти максимальної зручності. Заслуговує на увагу і зона поворотного виливу, показник якого становить 360 градусів. За рахунок цього є можливість забезпечити ергономічність і повну свободу дій при роботі з мийкою.

Змішувачі для кухні Аксор поєднують в собі багатий міжнародний досвід, високі технології і ідеальний зовнішній вигляд. Вони прекрасно доповнюють інтер'єри різних приміщень і дозволяють втілити в реальність сучасний стиль. Навіть згодом він не втратить своєї чарівності, оскільки є оригінальним і самобутнім.

Купити кухонний змішувач Axor (Аксор), низькі ціни в інтернет магазині КерамаСвіт, доставка в міста України: Львів, Дрогобич, Миколаїв, Трускавець, Рівне, Хмельницьк, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Житомир, Луцьк, Київ, Чернігів, Черкаси, Полтава, Суми, Кропивницький, Дніпро, Херсон, Харків, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг, Бердянськ, Мелітополь.

У цій категорії немає товарів.