Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Вид включення
Вид монтажу
Тип змішувача
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Kraus

Кухонні змішувачі Kraus (Краус) для кухні

Кухонні змішувачі Kraus є показником комфорту приміщення і важливим елементом його дизайну. Тому до вибору змішувача Краус пред'являють цілий ряд вимог - вони повинні бути надійними і зручними у використанні, мати великий термін безвідмовної експлуатації та високу гігієнічність, гармонійно вписуватися в інтер'єр.

Змішувачі для кухні Краус не тільки виконують свої прямі функції, але і є декоративним елементом в дизайні кухні. Зручність в управлінні, надійність і довговічність, гігієнічність і краса - далеко не повний перелік вимог, які ми висуваємо до змішувача.

Змішувачі з одним важелем для кухні колекції Kraus дуже практичні і зручні в експлуатації. Всього лише однією рукою, ви зможете управляти напором води і її температурою. Kraus змішувачі мають цікаву особливість, яку називають «механічною пам'яттю», тобто якщо кран включати в одному і тому ж положенні, то температура води і її натиск будуть практично завжди однаковими. Це властивість дуже зручно для використання змішувачів з одним важелем на кухні. Так само змішувачі з одним важелем підходять практично до будь-якого дизайну на кухні. Установка дуже проста і не вимагає особливих зусиль.

Купити змішувач для для кухні Kraus (Краус Америка), низькі ціни, доставка в Україні: Львів, Стрий, Миколаїв, Трускавець, Дрогобич, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Рівне, Хмельницьк, Вінниця, Житомир, Київ, Одеса, Херсон, Суми, Черкаси, Полтава, Кременчуг, Мелітополь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Харків, Дніпро, Кропивницький.

payment methods