Змішувачі Axor

Змішувачі Axor

Змішувачі Axor (Аксор для умивальника / раковини)

Торгова марка Axor виготовляє різне обладнання елітного класу для ванн. Змішувачі для умивальника Axor - це широкий вибір дизайнерських рішень. У колекції змішувачів є також класичні моделі. Ще компанія пропонує покупцям широкий асортимент аксесуарів. Бачення ванної кімнати як єдиного цілого простору змушує звертати увагу покупців на найдрібніші деталі.

На сьогоднішній день елітний бренд Axor став синонімом ексклюзивного дизайну. Все тому, що продукти компанії створюються для радості і комфорту. Фірма дуже дорожить своєю репутацією. Тому відповідально підходить до виготовлення своєї продукції. Спеціально для цієї торгової марки розробляють колекції знамениті дизайнери. Наприклад, Філіп Старк, і Антоніо Читтеріо створили цілі набори для ванних кімнат. Напевно такий підхід викликає захоплення і бажання у покупців використовувати їх продукцію.

Дійсно, змішувач для раковини Axor - це шедевр. У ваш будинок як би додається частинка чогось красивого і магічного. Дизайнерські роботи відкривають перед вами унікальні можливості. Напевно кожному б хотілося мати ванну кімнату, виконану у власному неповторному стилі.

Потрібно знати ще одну річ про компанію Аксор. У гонитві за створенням ексклюзивних продуктів вона не забуває про якість виробів. Використовуючи найбільш надійні та чисті матеріали, компанія, безумовно, є лідером ринку серед змішувачів.

Купити змішувач для умивальників Аксор в інтернет магазині "Керамасвіт" за доступною ціною в містах: Львів, Київ, Харків, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, та в цілому по Україні.

 

У цій категорії немає товарів.