Чи потрібна рушникосушка у ванній кімнаті?

  • Чи потрібна рушникосушка у ванній кімнаті?

Ринок сантехніки росте з кожним роком, якщо ще донедавна рушникосушки траплялись лиш стандартних форм та розмірів, то сьогодні їх можна придбати на будь-який колір та смак. Давно усім відомо для чого цей прилад та які його функції, проте для певності у цьому, нагадаємо ще раз основні завдання:

•    Обігрів ванної кімнати – саме це і є першочергове завдання рушникосушки. І саме ця функція у першу чергу змушує людей все таки встановлювати даний прилад у домі чи квартирі. Адже зазвичай це єдиний обігріваючий прилад у ванній. Хоча популярністю також користується система теплої підлоги, що також є джерелом тепла у приміщенні.
Для того аби рушникосушка справилась із цим завданням, температура її повинна сягати 45-65 градусів. Тоді кімната буде захищена від утворення конденсату, а ви отримаєте комфортний мікроклімат для прийому ванни чи душу. Окрім цього експерти запевняють, що при відсутності обігріву у ванній кімнаті в холодну пору року (коли вмикається підлога лиш при процедурах) знижується температура в усіх кімнатах, що веде до зайвих витрат енергії.
•    Сушка речей та рушників – це ще одна корисна функція даного приладу. З ним ви можете забути про постійно вологі та неприємні тілу рушники, а також легко висушити дрібні речі. Це дуже корисно навіть у теплу пору року, особливо за відсутності місця для сушки речей.

Чи варто встановлювати рушникосушки при наявності теплої підлоги?

Якщо у вас в квартирі чи будинку встановлена система теплої підлоги, тоді одна із функцій, а саме обігрів, стає не такою необхідною. Проте друге завдання все ще робить ваше життя комфортнішим. Тут не варто відмовляти собі у комфорті, при цьому можна обрати електричну модель, яку можна вмикати лише при необхідності, що дуже зручно.

Як бачите рушникосушка є корисною та з легкістю спростить вам життя. Окрім цього в нашому каталозі можна підібрати найцікавіші дизайни даного обладнання від найкращих європейських виробників. Це означає, що рушникосушка з легкістю впишеться навіть у найбільш вишуканий дизайн, а часом навіть стає його родзинкою.

06.10.2020 12:49:53
0
63

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!