Декоративна плитка у вітальні

  • Декоративна плитка у вітальні

Керамічна плитка сучасності набуває різних барв та текстур, з кожним разом стаючи все красивішою. Проте, як і кілька десятиліть тому, чуючи про такий тип декору, ми одразу уявляємо ванну кімнату, кухню та максимум коридор. Хоча модні дизайнери інтер’єрів давно не бояться використовувати її для декору вітальні та радять не боятись і вам. Ми пропонуємо вам кілька чудових ідей, як використати керамічну плитку у вітальні та створити там неперевершений інтер’єр з родзинкою.

Де у вітальні пасуватиме керамічна плитка?

•    Портали та фасади
Дуже стильно і при цьому практично буде використати плитку у порталі чи фасаді. Плюс такий декор не залишиться без уваги ваших гостей, у цьому можете бути певні. Особливо таке рішення підходить для модного сьогодні стилю лофт, де кераміка просто незамінна. Саме з допомогою плитки можна підкреслити домашній затишок, якого часом бракує цьому дизайнерському напрямку.
•    Віконний отвір
Якщо ви думаєте, що вікна досить скучні і все, що вам потрібно зробити – обрати красиву тюль та штори, щоб це прикрити, то ви помиляєтесь. Декоруйте віконний отвір з допомогою оригінальної керамічної мозаїки і ви побачите, як він заграє новими барвами та стане улюбленим місцем у домі. Плюс – керамічна плитка навколо вікна допоможе справитись із проблемою, коли звідти дує.
•    Стіл з керамічною плиткою
Дуже круто виглядають столи, які вкладені керамічною плиткою. Вони яскраві та оригінальні, при цьому дуже легко миються та досить довговічні. Тому, якщо у вас під рукою є трохи красивої плитки, то чому б не оновити старий та скучний стіл. Якщо ж немає, то купити дуже красиву та високоякісну можна у нас, просто нагадуємо вам.
•    Камінна зона
Декоративна плитка та камін – це, мабуть, неподільні речі. Викласти простір перед ним, що захистить вас від пожежі та додасть оригінальності, також можна викласти плитку навколо і навіть на сам камін. Тут важливо просто створити те, що вам ближче до душі.
•    Плитка, як яскравий акцент

Ще одна чудова ідея для вітальні – викласти одну стіну яскравою та оригінальною керамічною плиткою. Слід підбирати її до загальної стилістики кімнати, проте враховувати і той факт, що вона повинна виділитись та стати родзинкою. При цьому слід пам’ятати, що керамічна плитка відбиває звук, тому якщо у вас домашній кінотеатр, то краще відмовитись від цілої стіни із плитки або облаштувати шумопоглинаючу стелю.

Підібрати красиву, яскраву та оригінальну плитку високої якості можна саме у нас. Плюс – тут вас чекають найбільш доступні ціни та привітні менеджери.

02.03.2020 14:37:51
0
197

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!