0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Догляд за ванною з гідромасажем

Догляд за ванною з гідромасажем

Гідромасажні ванни допоможуть вам не просто насолодитись і відпочити під час водних процедур, але й розслабити тіло і отримати корисний заряд енергії. Проте вони потребують особливого догляду, щоб прослужити вам без перебоїв довгі роки. Обладнання цього типу сантехніки легко засмічується, тому, щоб ви могли в комфортних умовах знімати стрес та відновлюватись, слід навчитись правильному догляду за такими ваннами. Ми розкажемо вам декілька основних нюансів, які зведуть до мінімуму усілякі ризики виникнення поломок і проблем.

Як виконати очистку гідромасажної ванни?

Для того аби ви могли простіше розібратись із схемою ефективного догляду за ванною із гідромасажем, ми описали все кількома зрозумілими пунктами. Одразу відмітимо, що засоби для миття ми не можемо виділяти, адже їх потрібно підбирати індивідуально під матеріал, з якого виготовлена ванна, її функції та ваші особисті вподобання. Проте ви запросто знайдете на полицях супермаркетів спеціальні засоби, де вказано їх призначення.

1.    Нанесіть на поверхню вашої ванни миючий засіб, так як це вказано на етикетці (необхідний об’єм та визначений час);
2.    Після очікування, яке частіше всього триває від 5 до 15 хвилин, змийте засіб струменем води;
3.    Є моменти, коли слід добре пройтись ганчіркою під час змивання, проте слід обирати м’які ганчірки, які не пошкодять поверхні;
4.    Протріть ванну на сухо, використовуючи звичайні серветки із мікрофібри чи бамбукові (вони добре справляються з вологою та не залишають розводів).

Сьогодні на ринку доступні моделі гідромасажних ванн із функцією самоочищення. Вони зручні тим, що процедура дезінфекції в цьому випадку проходить практично без вашого втручання. Вам потрібно лише додати порцію спеціального засобу у відсік, що розташований у ванній та увімкнути її. Проте вартість таких моделей набагато вища за традиційні ванни із гідромасажем, тому багато людей обирають простіший варіант. Якщо ви також обрали традиційну модель, то дезінфекцію слід провести у кілька етапів:

•    Наповніть резервуар водою кімнатної температури та розчиніть у ній підготований засіб для дезінфекції;
•    Запустіть вашу аеро- та гідросистему на 5-10 хвилин, обравши найвищу потужність. Зверніть увагу, що є виробники, які радять вмикати виключно гідросистему без повітря, щоб по трубах рухалась лише вода із миючим засобом. Тут варто дотримуватись рекомендацій виробника;
•    Після цього залиште ванну з цією водою ще на 10 хвилин, щоб засіб встиг зробити свою справу;
•    Відкривайте злив та спустіть воду;
•    Після цього знову наповніть ванну чистою холодною водою на рівень вище форсунок та запустіть гідро- та аеросистеми на 10 хв.

Таке очищення забезпечить вам не лише чистоту ванни, але й гарантію відсутності шкідливих мікроорганізмів.
Далі справа за очищенням кранів та зливів, для яких потрібно придбати окремий миючий засіб. Тут усе за тією ж схемою, як ви робите це у раковині чи мийці на кухні. Проте хочемо звернути вашу увагу, що сучасна сантехніка не потребує агресивних хімічних засобів, краще обирати більш м’які варіанти.

Профілактика вапняних відкладень

•    Ванну наповнити водою, щоб покрити отвори форсунок;
•    Підготувати спеціальний засіб (його можна придбати в господарських відділах), який перемішують з водою та запустити систему на 10 хвилин;
•    Залишити цю воду із засобом для чищення на ніч (12 годин);
•    Після зливу цього розчину, слід наповнити ванну чистою водою, запустити систему на кілька хвилин та спустошити ванну.

Таку профілактику слід проводити всього один раз на рік. А обрати якісні та надійні гідромасажні ванни можна саме у нас. Досвідчені менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть зробити оптимальний вибір.


Captcha