На що звернути увагу при виборі меблів для ванної кімнати

  • На що звернути увагу при виборі меблів для ванної кімнати

Для того аби ваша ванна кімната була не тільки стильною і красивою, але й максимально функціональною та надійно облаштованою, слід правильно підійти до вибору меблів для неї. Ми пропонуємо вам звернути увагу на кілька ключових моментів, котрі допоможуть вам у прийнятті рішення.

Матеріали, з яких виготовлені меблі для ванни

Ванна кімната не є місцем, де постійно стабільний мікроклімат, відсутні впливи вологи та хімічних речовин, саме тому матеріали для меблів в таку кімнату повинні витримувати всі ці випробування. Бризки води, пара, перепади температури, миючі та чистячи засоби – все це випадає на їхню долю. Проте є певні матеріали, які абсолютно спокійно усе це витримують та служать багато років без втрати зовнішнього вигляду. Розглянемо їх детальніше.

Корпус виготовляють із:

•    МДФ та ВДСП плит, що є досить міцними, можуть витримати велику вагу та при цьому мають досить доступну вартість;
•    металу, який зазвичай іде у компанії з тими ж плитами МДФ  чи склом. Це міцний та красивий матеріал, який піддається оформленню, проте його ціна трохи вища;
•    найбільш бюджетний варіант – пластик. Він легкий, проте не стійкий до навантажень та впливу речовин для чищення. Крім цього пластикові меблі підійдуть далеко не до кожного інтер’єру;
•    загартоване скло, яке частіше використовують у якості декору чи певних елементів. Цей матеріал стійкий, не дряпається, довговічний та красивий, тому відповідно ціна на нього досить висока.

Проте важливо звернути увагу не тільки на матеріал, з якого виготовлений корпус, але й на те, яке фінішне покриття використовується, особливо якщо мова іде про меблі з МДФ та ВДСП плит. Покриття буває таким:

•    самоклеюча ПВХ-плівка, що відштовхує воду, є досить міцною та має широкий спектр відтінків. Така плівка добре тримається на поверхні, але при потребі її можна досить просто замінити;
•    лакове покриття чи емаль. Є матові та глянцеві варіанти покриття, обидва досить стійки до впливу води та пари. Плюс їх ще й тому, що вони дуже гарно виглядають з естетичної точки зору;
•    меламіновий, акриловий, HPL пластик, який чимось схожий на скло. Найбільш бюджетний варіант – меламіновий пластик, проте він не стійкий до механічних пошкоджень, може поглинати у себе бруд та легко дряпається. Два інших варіанти не мають подібних проблем, але їх ціна, відповідно, значно вища.

Ще один важливий момент, на який слід звернути увагу перед покупкою – торці. Це дуже вразливе місце меблів для ванної кімнати. В бюджетних моделях використовують облицювання кромкою ПВХ, що досить швидко відклеюється під впливом вологи. Більш надійною є пластикова кромка.

Фурнітура та кріплення – що слід знати?

Зверніть увагу на кілька нюансів, котрі можуть значно продовжити життя вашим меблям для ванної кімнати:

•    в корпусах часто роблять кілька отворів, щоб можна було регулювати їх висоту, варто придивитись чи є на цих отворах заглушки, бо за їх відсутності всередину буде потрапляти зайва волога, а наслідки вам відомі;
•    найпопулярніший матеріал для фурнітури – хромований метал. Якщо ви оберете пластик, то вже за кілька місяців отримаєте облізлу та некрасиву фурнітуру. При цьому найкращим вибором є фурнітура з нержавіючої сталі, хоча ціна на неї вища.

Бажаємо вам вдало обрати красиві, функціональні та довговічні меблі для ванної кімнати, а розпочати можна із каталогу нашого інтернет-магазину.

15.11.2019 14:49:45
0
385

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!