Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Розмір плитки
Колір плитки
Призначення:
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Elegant Stripes

Плитка Opoczno Elegant Stripes (Опочно Елегант Страйпс Польща) для ванни

Opoczno з гордістю представляє дві нові колекції 25x75 для ванних кімнат - Elegant Stripes і Vivid Colours.
Відмітна особливість цих колекцій від Опочно - це подовжений формат, широкий вибір кольорів і сучасний дизайн. Кожна колекція допоможе зробити інтер'єр індивідуальним і стильним. Колекції Elegant Stripes і Vivid Colours розроблені у відповідності з останніми тенденціями і мають багату палітру кольорів, рослинні та геометричні мотиви, гладкі і трендові текстурні поверхні.

Плитка Elegant Stripes Opoczno має чисті, свіжі літні кольори і заснована на мотивах горизонтальних смуг, щоб виділити подовжений формат плиток. У структурних плитках рельєф повторює смугастий малюнок. Декоратори використовували нові реактивні чорнила і малюнок на плитці нагадує ручну роботу. Рослинний декор нагадує розпис аквареллю, такий мотив зараз популярний в прикладному мистецтві, моді і дизайні інтер'єру. Скляні фризи в двох кольорах (кобальт і верес) підкреслюють красу смугастих плиток. Найбільш характерним елементом колекції геометричний декор, який створює тривимірний ефект завдяки поєднанню пастельних трикутників і трикутників в кольорі перлів з мікрогранулами. Горизонтальний рельєф «смужки» підкреслює малюнок «смужки» на плитці.

Керамічну плитку Opoczno Elegant Stripes (Опочно Елегант Страйпс Польща) для ванної кімнати можна купити в інтернет магазині "КерамаСвіт" по низьким цінам з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Чернівці, Ужгород, Кривий Ріг, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Житомир, Миколаїв, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Рівне, Вінниця, Чернігів, Черкасси, Одесса, Полтава, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інші міста України.

payment methods