Категорії Показати Сховати
Фільтр по ціні:
Виробники:
Розмір плитки
Колір плитки
Призначення:
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Новинки

Детальніше про Stone rose

Плитка Opoczno Stone rose (Опочно Стоун Роза Польща) для ванни

Польська керамічна плитка Stone Rose Opoczno виконана в бежево-сірих тонах, дуже близьких до кольору пісковика, популярного оздоблювального каменю. Малюнок на ній також повторює поверхню цього матеріалу, причому виробники постаралися зафіксувати на ній і тріщини, і відколи, і раковінкі, якими зазвичай покритий необроблений піщаник.

За допомогою базової плитки Stone Rose від Opoczno ви створите спокійний, універсальний інтер'єр, досить світлий, але абсолютно не нудний.
Яскравим акцентом в мінімалістичному, урбаністичному дизайні стануть квіткові панно з двох елементів, які можуть використовуватися по-окремо і спільно. Методом цифрового друку на них нанесено зображення садової красуні. Її яскраві, майже прозорі пелюстки пом'якшать строгість каменю.

Призначена для ванних кімнат облицювальна плитка Stone Rose Opoczno проста в догляді, має низький коефіцієнт водопоглинання, практично не вбирає бруд і не взаємодіє з побутовими хімічними речовинами. Купити керамічну плитку Опочно Стоун Роза Польща для ванної кімнати в інтернет магазині, низькі ціни та доставка в міста: Львів, Київ, Чернівці, Ужгород, Стрий, Мукачево, Трускавець, Дрогобич, Тернопіль, Луцьк, Хмельницьк, Рівне, Вінниця, Житомир та інші міста України.

payment methods