Туалетний столик у ванну кімнату

  • Туалетний столик у ванну кімнату

Якщо ви щасливий власник просторої ванної кімнати, то її облаштування стане справжнім задоволенням. Адже достатня кількість квадратним метрів дає змогу не тільки встановити будь-яку сантехніку, навіть, якщо мова про величезну ванну чи душову кабіну, але й облаштувати кімнату красивими меблями для ванної. Серед набору таких меблів може бути туалетний столик. Таку деталь інтер’єру можна вигідно скомбінувати з раковиною та дзеркалом. Елегантний та функціональний туалетний столик додасть особливого шарму ванній кімнаті та створить для жителів особливо комфортні умови.

Проте слід ретельно підійти до вибору такого елементу, враховуючи не лише естетичну сторону, але й розмір, функціональність та матеріал, з якого він виготовлений. Головною функцією такого туалетного столика є створення комфортних умов для жителів дому. Тому ми зібрали декілька основних умов, на які слід звернути увагу.

1.    Розмір та місткість
Тут все дуже тісно пов’язано із розміром самої ванної кімнати та наявністю інших меблів, сантехніки. Якщо ви уже визначились з усіма іншими елементами, то просто виміряйте місце, де плануєте встановлення столика та орієнтуйтесь на ці параметри при виборі ширини та глибини меблів. Оптимальна висота для людей середнього зросту – 80-88 см (спробуйте обрати підходящу висоту для усіх, хто буде використовувати ванну).
Якщо ви обираєте туалетний столик з ящиками та поличками, то слід врахувати, що саме ви плануєте там зберігати. Адже для косметики потрібні плоскі та довгі шухляди, для різних засобів у високих баночках слід виділити полицю. Дуже круто, коли є додаткова поличка біля дзеркала, де можна скласти корисні дрібниці.

2.    Положення
Тут усе залежить від площі та кількості інших меблів та сантехніки. Найпростіше рішення – звернутись до досвідчених дизайнерів, проте при бажанні все можна красиво продумати і самостійно. Якщо ж ви будете купувати сантехніку для ванної та меблі у нас, то наші спеціалісти з радістю дадуть відповідь на усі запитання та допоможуть зібрати оптимальний комплект для ідеальної ванної кімнати.

3.    Вільний доступ
Важливо обрати правильне положення туалетного столика. Він не повинен заважати пройти до інших зон. Крім того в ньому повинні легко відкриватись/закриватись дверцята, всі необхідні речі для догляду мають бути під рукою. Також врахуйте чи не буде він заважити доступу до рушникосушки, душової і т.д..

4.    Водяні комунікації
Якщо ви плануєте розмістити раковину на туалетному столику, то варто облаштувати його не далеко від трубопроводів. Проте, коли мова про ремонт з нуля, то це не буде проблемою, просто попередьте працівників, де і що повинно знаходитись.

5.    Світло та електрика
Дуже важливо, щоб туалетний столик був добре освітлений, в іншому випадку він буде мало корисним для усіх процедур. Окрім цього поруч повинні бути розетки, де завжди можна увімкнути фен для волосся, плойку чи зарядити зубну щітку. Круто, коли навколо дзеркала є додаткова підсвітка, що особливо сподобається дівчатам.

6.    Матеріал
На сьогодні можна придбати меблі для ванної з різних матеріалів. Це може бути дерево, скло, метал. При цьому не радимо використовувати ДСП, адже в приміщеннях з високим рівнем вологи такі меблі швидко втрачають свої якості.

У нас можна обрати не лише найкрасивіші туалетні столики для ванної кімнати, але й інші меблі, які створять затишок, комфорт та неймовірний інтер’єр. Переходьте у каталог або телефонуйте.

20.12.2021 16:39:30
0
176

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!