0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Види та особливості сифонів для ванни

Види та особливості сифонів для ванни

Для з’єднання ванни та каналізації необхідний сифон. Окрім основної функції водовідведення, він виконує функцію  захисту від проникнення неприємних ароматів із системи каналізації. Це відбувається з допомогою водяної пробки, що утворюється в переливному блоці сифону.

Конструкція сифону для ванни досить проста та зрозуміла: зливний та переливний блок. Перший служить для спуску води та кріпиться до днища ванни, а другий захищає від переливу води через край ванни, тому кріпиться зверху, ближче до краю. Проте є декілька типів конструкцій, серед яких:

•    гофровані сифони – це досить популярний варіант, так як легко монтується та є дуже універсальним, завдяки гнучкості основних елементів. Їх можна зручно використовувати для різних ванн і не тільки, проте вони є не надто гігієнічними, адже у гофрованій поверхні легко назбируються різного роду відкладення. Хоча вирішити цей невеличкий мінус можна з допомогою періодичної прочистки;
•    колінні сифони складаються із кількох труб різного діаметру. Зазвичай у них теж гофрований перелив та зігнуте коліно. Такий сифон просто монтується, але для його очищення слід розібрати усю конструкцію, що не завжди зручно;
•    плоскі сифони – це сучасний різновид колінного сифону, проте у них є мінімальний гідрозатвор та плоский відвід, де буде формуватись водяна пробка. У цьому місці часто накопичується сміття, але вони мають додатковий отвір для зручної прочистки.

Види сифонів для ванни за принципом відводу води

1.    Ручні – класичний вид сифону, що включає злив та перелив, при цьому регулювання стоку води виконується завдяки ручному перекриттю стічної дірки з допомогою гумової пробки.
2.    Напівавтоматичні – тут об’єднаний тросовий та важільний механізм. Вони мають у комплекті спеціальну пробку з тросом, регулювання якої виконують з допомогою ручки, що розміщена поза ванною. Частіше можна зустріти такий сифон із двома положеннями ручки: злив води з ванни та навантаження на переливний отвір.
3.    Автоматичні – бувають двох типів: Click-clack та з ручкою. Перші мають кришку на невеликому штирі, коли на неї діє певне навантаження, вона підіймається та утворює діру між собою та зливом. Так і витікає вода. Сифони з ручкою мають трос, до якого прикріплена кришка. Цей трос з’єднаний із поворотною ручкою, під час її руху кришка опускається чи підіймається.

Окрім виду сифону для ванни, слід звернути увагу на його якість, вагу та ціну. Знайти ідеальний варіант під усі ці критерії можна в каталозі нашого інтернет-магазину.


Captcha