7 простих правил догляду за керамічною плиткою

  • 7 простих правил догляду за керамічною плиткою

Всі ми знаємо, що керамічна плитка здобула свою популярність не лише завдяки зовнішній красі, але й завдяки міцності та довговічності. Проте для того, щоб вона й справді прослужила багато років, не втративши свій вигляд, слід правильно доглядати за нею. Ми пропонуємо вам 7 простих правил догляду за керамічною плиткою, які змусять її служити довго та вбережуть вас від незапланованого ремонту.

Звісно, перед тим як перейти до правил з догляду, нагадаємо, що дуже важливим є етап монтажу плитки. Вона повинна бути вкладена рівно, шви мають бути оброблені герметиком, що запобігає появі плісняви та грибків. Крім цього сучасні герметики для швів додають їм красивого блиску або ж навпаки роблять матовими, залежно від ваших побажань.

Правила догляду за плиткою


1.    Не слід купувати абразивні та жорсткі матеріали для догляду, особливо, якщо у приміщенні використана глянцева плитка. Натерти її до блиску дозволять найпростіші ганчірки із мікрофібри чи спеціальні тканинні ганчірки.
2.    До вибору миючих засобів теж слід відноситись дуже серйозно. Звісно, допускається використання агресивних миючих речовин, якщо забруднення дуже серйозні (приміром, кам’яні відкладення на плитці у ванній кімнаті чи грибок), проте слід скоротити до мінімуму використання цих засобів. Краще придбати спеціальні засоби, призначені для керамічної плитки, що сьогодні доступні практично у кожному господарському магазині чи супермаркеті.
3.    Якщо вас турбують неприємні запахи та мікроби, то слід звернути увагу на дезодоруючі засоби, в складі яких присутні біоензими. Вони відмінно справляться з обома поставленими задачами.
4.    При постійному впливі жорсткої води, на керамічній плитці будуть з’являтись відкладення. Не менш неприємні відкладення можуть з’являтись на плитці у кухні, де постійно готують їсти, а жир осідає на поверхні. Звісно уникнути їх важно, а про використання агресивних засобів ми уже писали. Тут є проста порада – протирайте плитку максимально часто, не допускаючи появи серйозних забруднень. Адже попередити проблему завжди легше, ніж вирішити її.
5.    Для того щоб позбутись плісняви,  а точніше попередити її появу, слід подбати про хорошу вентиляцію у ванній кімнаті.
6.    Обирайте м’які щитки для чищення швів та самої плитки, щоб не пошкодити її поверхню. Крім того не мийте плитку звичайним милом, адже воно може залишати на ній плівку.
7.    Для керамічної плитки без покриття слід обирати спеціальні емульсії, які не змінюються її кольору та не виступають плямами, що може трапитись при використанні звичайних миючих засобів. Також спеціалісти часто радять наносити на таку плитку спеціальну воскову мастику, одразу після монтажу.

Звісно, цей список можна ще продовжувати, залежно від того, яку саме керамічну плитку ви обрали та де збираєтесь її вкладати. Проте багато все ж залежить від якості самого матеріалу, а знайти найбільш якісну керамічну плитку в широкому асортименті можна у каталозі нашого інтернет-магазину.

21.09.2020 13:00:48
0
98

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!