0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Дизайнерські крани для рушникосушокПоказано з 1 по 20 із 79 (всього сторінок: 4)

Дизайнерські крани для рушникосушок

Дизайнерські крани для рушникосушок

Кран для рушникосушки є важливим елементом системи, який виконує запірно-регулюючу функцію. Саме з його допомогою можна не лише повністю відключити дизайн рушникосушку від системи опалення чи гарячого водопостачання, але й регулювати температуру нагріву приладу. Чим більше прикритий кран, тим менша кількість теплоносія проходить через труби, тим нижча його температура.

При цьому крани для рушникосушок є досить помітними, тому легко можуть зіпсувати загальний інтер’єр ванної кімнати, якщо підібрані не правильно. В каталозі «КерамаСвіт» можна обрати дизайнерські крани від провідних виробників, що ідеально поєднуються з дизайн радіаторами та рушникосушками.

Асортимент дизайн кранів

Оригінальні дизайнерські рішення дозволяють використовувати дану продукцію при прихованому чи відкритому підключенні рушникосушки до тепломагістралі. Стильне зовнішнє виконання відмінно поєднується з різними моделями рушникосушок та дозволяють створити стильний інтер’єр у ванній кімнаті, без зайвих деталей.

Серед широкого асортименту нашого інтернет-магазину можна обрати:
- прямі чи кутові моделі;
- варіанти з круглою, хрестоподібною чи квадратною ручкою;
- моделі з різним типом покриття;
- вентиль з різним типом різьби.

Під'єднати таку запірну арматуру досить просто, головне правильно обрати різьбове з’єднання. Бувають крани з двома гайками-американками, двома шайбами чи гайкою та шайбою, щоб кожен підібрав оптимальний варіант для індивідуальних потреб.

Залежно від дизайну інтер’єру, обраної сантехніки та аксесуарів, можна підібрати та купити максимально схожі по стилю крани. Щодо їхньої надійності та функціональності немає сумнівів, адже ми пропонуємо вироби від провідних європейських виробників, які гарантують якість продукції. Якщо виникли запитання щодо дизайнерських кранів, їх сумісності з рушникосушкою і не тільки – телефонуйте нам у зручний час.

Розгорнути