0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Змішувачі для кухніПоказано з 1 по 20 із 1451 (всього сторінок: 73)

Змішувачі для кухні

Щоб купити якісний і функціональний кухонний змішувач для кухні, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Тут Ви знайдете безліч сучасних і надійних моделей за найпривабливішими цінами.
Щодо механізму вмикання, то як і у інших видів змішувачів є два типи: одноважельний та двохвентельні. Однак для кухні варто обирати одноважельні, це зручніше, адже не рідко на кухні у нас руки забруднені або чимось зайняті, відтак одним рухом ввімкнути потік води буде значно комфортніше, ніж постійно відкручувати вентелі.

Також рекомендуємо вам звернути увагу на змішувачі з висувним шлангом. Який знаходиться безпосередньо у виливі і не займає додаткового місця в умивальнику. Однак за потреби його можна витягти і полегшує роботу.

Важливим фактором має бути й те, аби кран міг повертатися в обидві сторони. Це зручно для зміни напрямку води, особливо, якщо у вас кухонна мийка з кількома секціями. Або ж для того, щоб працювати в умивальнику з габаритним посудом чи об’ємними продуктами, в такому випадку ви можете взагалі відвернути в сторону кран, аби він не заважав.

Змішувачі для кухні – особливий вид сантехніки. До вибору цього елементу необхідно підходити особливо прискіпливо. Адже часу на кухні ми проводимо чимало. Іноді нам необхідно набрати воду у велику посудину, промити умивальник, помити великі предмети тощо. Відтак однозначно для кухні необхідно обрати змішувачі з довгим та заокругленим виливом.

Розгорнути