0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Біметалеві радіаториПоказано з 1 по 17 із 17 (всього сторінок: 1)

Біметалеві радіатори

Обираючи нові батареї для дому чи квартири, перше, що слід врахувати – рівень тепловіддачі. Адже від цієї характеристики буде залежати ефективність та економність усієї системи опалення. Високим рівнем тепловіддачі можуть похвалитись біметалеві радіатори. З назви зрозуміло, що їх виготовляють з використанням двох металів (сталь, алюміній, мідь в різних поєднаннях).

Особливості біметалевих батарей

Такі прилади здатні витримувати значний тиск системи, тому їх часто використовую для обігріву великих за площею приміщень, а також, коли теплоносій під високим тиском. Окрім цього вагомими перевагами даних радіаторів є високий рівень тепловіддачі та стійкість до корозії, що значно продовжує термін експлуатації. Вони запросто прослужать 25 років. Щоб покращити ефективність та ще більше продовжити термін служби біметалевих батарей, слід дотримуватись простих рекомендацій:

- обирайте радіатори, внутрішній метал яких такий же, як і матеріал теплообмінника у котлі. Це цікавий нюанс, завдяки якому можна значно подовжити термін експлуатації;
- ці батареї не призначені для роботи з надто високими температурами, адже через різницю коефіцієнтів теплового розширення металів вони можуть виходити з ладу;
- моделі з додаванням металопластику мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень та більш міцні.

Для біметалевих радіаторів немає значення теплоносій, тому часто їх монтують у багатоквартирних будинках та різних офісних приміщеннях. Окрім перерахованих вище переваг, можна також відмітити простоту монтажу та стильний дизайн. У них відсутні частини, що виступають, до яких можуть травмуватись діти, а охайний зовнішній вигляд дозволяє легко вписати їх у будь-який інтер’єр.

Як та де обрати біметалеві радіатори?

Для того аби отримати ідеальний мікроклімат у приміщенні, слід правильно обрати ширину та висоту батареї. Вона розраховується відносно площі кімнати, а також відстані до підвіконня та дистанції між стінами. Важливо добре запакувати радіатори перед відправкою, адже будь-яка подряпина може стати приводом для корозії. Саме тому наш інтернет-магазин «КерамаСвіт» самостійно спаковує товар та може гарантувати, що все доїде до замовника в цілості. Окрім того, ми даємо можливість замовити індивідуальні розміри радіаторів. Завдяки прямій співпраці з надійними європейськими та українськими виробниками, можемо гарантувати якість представленої в каталозі продукції, а також доступні ціни.

Якщо плануєте купити радіатори, але не можете визначитись із типом чи параметрами, то наші кваліфіковані менеджери з радістю допоможуть. Телефонуйте чи замовляйте онлайн у будь-який зручний час.

Розгорнути