0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Запірна арматураПоказано з 1 по 20 із 228 (всього сторінок: 12)

Запірна арматура

Якісна запірна арматура, як невід'ємна частина надійних інженерних систем

Трубопроводи газу, води чи пари у побутових та промислових системах потребують надійного з’єднання, зручного контролю, можливості перекриття та безпроблемного розподілу носіїв. Для виконання цих функцій створена запірна арматура. Вона повинна відповідати встановленим нормам, витримувати високі та низькі температури, а також механічні та технічні навантаження. Лише в такому випадку санітарно-технічні мережі у жилому будинку чи промисловому приміщенні будуть довго та безперебійно функціонувати.

Види запірної арматури

Сантехнічна арматура застосовується практично в усіх інженерних системах будинку, тому є чимало типів даного обладнання. Є певні параметри, за якими його класифікують:

- сфера застосування – тут враховують характеристики умов роботи (промислова, сантехнічна, спеціальна і т.д.);
- функціональне призначення – залежно від функції, буває арматура регуляційна, змішувальна, розподільна, запобіжна, захисна, контрольна чи розділова;
- конструктивні особливості поділяють запірну арматуру на засувки, затвори, клапани, крани;
- експлуатаційні характеристики – арматура обирається до трубопроводу відносно робочого тиску середовища та його температурного режиму;
- спосіб монтажу – це може бути фланець, штуцер, муфти, різьба або зварювання;
- спосіб герметизації – мембранна, сальникова чи шлангова арматура;
- спосіб управління – з ручним чи автоматичним управлінням, також є варіант дистанційного керування.

Так, уся запірна арматура відрізняється своєю функціональністю та призначенням. Основні види сантехнічної арматури:

- крани;
- клапани;
- з’єднання;
- змішувачі;
- фільтри;
- ущільнювачі і т.д.

Саме з допомогою цього обладнання можна легко та швидко регулювати та обмежувати рух робочого середовища по трубопровідній системі.

Де купити запірну арматуру в Україні?

Опалювальна, водопровідна чи газова система в будинку – усі вони потребують якісної запірної арматури. Інтернет-магазин «КерамаСвіт» пропонує широкий вибір даної продукції від провідних виробників, що дозволить гарантувати надійну та тривалу роботу без аварій та ремонту. Окрім великого асортименту, ми пропонуємо вигідні ціни. Оформити замовлення можна онлайн чи зателефонувавши нам. Кваліфіковані менеджери швидко зорієнтують в доступній продукції та допоможуть обрати оптимальне рішення для кожного. 

Розгорнути