0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Алюмінієві радіаториПоказано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)

Алюмінієві радіатори

Для облаштування ефективної та економічної опалювальної системи варто обрати алюмінієві радіатори. Вони практичні та комфортні у використанні, при цьому досить довговічні та доступні за ціною. Саме ці характеристики дозолили їм стати таким популярним рішенням для квартир та будинків.

Переваги радіаторів з алюмінію

- Стійкість до корозії та механічних пошкоджень. Завдяки використанню спеціальної фарби, що є стійкою до нагрівання, алюмінієві батареї не потрібно фарбувати повторно, а їх зовнішній вигляд буде довго незмінним;
- Можливість залучити максимальну кількість повітряних мас, що робить обігрів швидким та ефективним;
- Простота експлуатації;
- Відмінна тепловіддача;
- Робота з мінімальним об’ємом води (теплоносія). Це економить ресурс та дозволяє швидко регулювати температуру. За підрахунками, завдяки цьому опалювальна система стає на 30% енергоефективнішою;
- Естетичний вигляд, що дозволяє їм легко вписатись у будь-який інтер’єр;
- Довговічність;
- Доступна ціна.

Існує два основні види радіаторів з алюмінію: литі та екструдовані. Перші є монолітними, що виготовляють з допомогою лиття під високим тиском. Другі – формують під пресом і розрізають на частини. Більш міцними та надійними заведено вважати литі батареї, але екструдовані не поступаються їм ні в чому, тому тут в основному варто опиратись на власний смак щодо зовнішнього вигляду.

Зверніть увагу, що до батареї з алюмінію також можна під'єднати термоголовку та швидко регулювати температуру прямо на ній.

Де вигідно придбати алюмінієві радіатори?

Якісне сучасне обладнання для облаштування ефективної опалювальної системи дому чи квартири можна придбати в інтернет-магазині «КерамаСвіт». Ми співпрацюємо з виробниками напряму, тому завжди гарантуємо якість та можемо запропонувати найбільш вигідні ціни на радіатори з алюмінію. Телефонуйте чи обирайте продукцію онлайн у зручний для вас час.

Розгорнути