0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Металопластикові труби та фітингПоказано з 1 по 20 із 50 (всього сторінок: 3)

Металопластикові труби та фітинг

Для монтажу інженерних систем у будинку чи квартирі уже багато років використовують труби та фітинги з металопластику. Їх виготовляють з армованого алюмінієм пластику та металу. Такий тип труб дозволяє легко та швидко конструювати трубопроводи різного призначення, розміру та діаметру.

Металопластикові труби є універсальним рішенням завдяки гнучкості пластику та міцності металу. При цьому їх конструкція доволі проста – це три шари, зовнішній та внутрішній є полімерами, а між ними армований алюмінієм шар. Це дає їм можливість демонструвати високу механічну стійкість та мінімальне розширення під впливом високої температури. Тобто металопластикові труби чудово підходять для роботи з системою опалення чи гарячим водопостачанням. На відміну від цільнопластикових аналогів.  

Переваги металопластикової труби

- Міцність, що забезпечена армованим шаром;
- Стійкість до корозії – рідина контактує з внутрішньою стороною труби, яка виготовлена з полімерів, тобто не піддається корозії;
- Стійкість до впливу хімічних середовищ, в тому числі агресивних;
- Гнучкість, що дозволяє зменшити кількість фітингів та з’єднань у процесі монтажу;
- Гладка внутрішня поверхня, що забезпечує високу прохідність рідини та знижує до мінімуму можливість появи відкладень чи накипу;
- Стійкість до перепаду тиску чи температури;
- Стійкість до зовнішнього впливу – високої вологи, механічних пошкоджень і т.д.;
- Хороші шумоізоляційні показники, що дозволяє знизити шум при проходженні води чи теплоносія;
- Низька вага, що спрощує доставку та монтаж;
- Зносостійкість та довговічність;
- Доступна ціна, в порівнянні з мідними чи сталевими аналогами.

Звісно, є і певні недоліки, які варто врахувати. Серед них – негативний вплив ультрафіолетових променів, що не дозволяє монтувати її на світлі, небезпека загинів (краще не згинати/розгинати трубу часто) та небезпека замерзання (якщо теплоносій замерзне всередині, то це деформує трубу). Проте ці недоліки є не суттєвими й при правильній експлуатації термін служби буде не одне десятиліття.

Фітинги для металопластикових труб

Завдяки фітингам можна значно прискорити та спростити монтаж трубопроводу, адже знадобиться не зварка, а лише спеціальний обжим та декілька ключів. Окрім того, вони також є стійкими до корозії, можуть монтуватись у бетонні стяжки та ремонтуватись. Найбільш популярними є:

- прямі муфти;
- перехідники;
- заглушки;
- штуцери;
- кутики;
- трійники;
- хрестовини;
- обвідні елементи й не лише.

Купити металопластикові труби та фітинги для роботи із ними можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент та вигідні ціни. Якщо виникають запитання чи є певні побажання – телефонуйте нам у зручний час. Кваліфіковані менеджери з радістю проконсультують та допоможуть швидко і просто оформити замовлення.

Розгорнути