0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Інсталяційні системи QtapПоказано з 1 по 20 із 21 (всього сторінок: 2)

Інсталяційні системи Qtap

Якість і надійність в інсталяціях Qtap

В останні роки все більшою популярністю користуються сантехнічні прилади прихованого монтажу. Таку популярність легко пояснити, адже це:

- можливість заощадити простір у ванній кімнаті;
- створення оригінальних дизайнів;
- простота прибирання приміщення.

Для того щоб монтувати таку сантехніку, знадобиться спеціальна інсталяція. Вона менше і компактніше, ніж габарити звичайного бачка, тому навіть при монтажі додаткової стінки з гіпсокартону, ви все одно економите дорогоцінні сантиметри. Крім того підвісна сантехніка дозволяє зберегти цілісність підлогового покриття, що спрощує його монтаж і витрата керамічна плитка.  

Міфи навколо підвісної сантехніки

Люди, які ніколи не стикалися з подібними рішеннями, часто сумніваються в їх практичності. Головним чином це пов'язано з помилковою думкою, що при поломці, необхідно розбирати всю стіну. На щастя, для цього випадку передбачений спеціальний отвір, захований за панеллю з кнопками, який дозволить провести всі профілактичні або ремонтні роботи.  

Також часто таке рішення із застосуванням інсталяцій овіяно міфом про те, що терміни експлуатації набагато нижче, ніж у випадку з класичним унітазом або біде. Це неправда.

Звичайно, термін служби багато в чому залежить від:

- якості монтажу;
- якості води в системі;
- використання якісних комплектуючих;
- порушення правил експлуатації.

Але якщо не дотримуватися цих пунктів при виборі класичного унітазу, ви аналогічно скорочуєте його термін служби. Тому говорити про недовговічність підвісної сантехніки нерозумно.  Також часто люди бояться пластикових елементів інсталяції. Але компанія Qtap використовує для підвісних інсталяцій високоміцний пластик, гарантія на який багато років. Повну гідроізоляцію виробів забезпечує силікон або гума вищої якості.

Що потрібно враховувати при виборі інсталяції Qtap?

За типом конструкції вони бувають рамні або блокові. Перший тип вважають універсальним, так як його можна встановити в будь-якому приміщенні. При цьому рамні інсталяції дорожче, ніж блокові.  Але варто врахувати, що для монтажу блокової інсталяції потрібна капітальна Стіна, що не завжди можливо.
Відрізняються інсталяції і за типом кнопки змиву. Є варіант з двома кнопками змиву (повний і економний злив), а є з режимом зупинки, коли можна зупинити потім повторним натисканням кнопки.

У нашому каталозі доступно багато моделей інсталяцій від компанії Qtap, як для унітаз, так і для біде і умивальник. Щоб підібрати оптимальне рішення для своєї ванної кімнати, необхідно враховувати ті функції, які важливі саме для вас. Адже кожна модель має свої переваги і відмінності. Якщо у вас виникають питання-телефонуйте, і менеджери з радістю Вас проконсультують.

Розгорнути