0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Каналізаційні труби та фітингПоказано з 1 по 20 із 130 (всього сторінок: 7)

Каналізаційні труби та фітинг

З початком будівництва чи капітального ремонту постає питання про монтаж каналізаційної системи. Окрім проєктування та досвідчених майстрів, слід зосередитись на виборі якісних матеріалів. Одними з основних є каналізаційні труби та фітинги. Ще з кілька десятків років тому це були важкі чавунні труби, що ржавіли та важко монтувались. Зараз же процес простіший, а термін служби довший, адже є пластикові вироби.

Типи каналізаційних труб

Практично повністю відмовились від чавунних труб у наш час, адже вироби із ПВХ (полівінілхлориду), поліетилену та поліпропілену мають набагато більше переваг. Залежно від умов експлуатації обирають щось із перерахованих варіантів:

- труби для внутрішньої каналізації – частіше використовують поліетиленові чи полівінілхлоридові варіанти. Вони доступні у різних діаметрах, з гофрованими елементами. Їх легко монтувати у прихованій каналізації, з допомогою якої виводять використану воду за межі будинку. Завдяки широкому асортименту елементів та фітингів, така система може бути практично непомітною та дуже компактною, а її термін служби не менше 50 років. Вони сірого кольору;
- труби для зовнішньої каналізації – використовують для відведення стічних вод на велику відстань. Вони мають великий діаметр, що забезпечує значну пропускну здатність. При цьому такі труби є міцними та стійкими до агресивного середовища стічних відходів. Глибина їх закопування у ґрунт до 2 метрів, що захищає їх від переохолодження. Вони оранжевого кольору;
- труби для безшумної каналізації – сучасне рішення для проблеми з надмірним шумом при спуску води. Їх виготовляють із поліпропілену з мінералами, що є між двома шарами труби, це забезпечує їм стійкість до механічних пошкоджень, високих температур та агресивного середовища. Вони білого кольору.

Чому варто обрати пластикові каналізаційні труби?

- Стійкість до корозії та впливу агресивного середовища;
- Гладка внутрішня структура, що підвищує пропускну здатність;
- Мінімальна вага, що значно спрощує монтаж;
- Довговічність – термін служби від 50 років.

Фітинги для монтажу каналізації

Для з’єднання труб, організації поворотів чи при монтажі труб різного діаметру, не обійтись без якісних фітингів. Вони забезпечують надійне та герметичне з’єднання та їх використовують, як для зовнішньої, так і для внутрішньої каналізаційної системи.  Найпопулярнішими є:

- муфта;
- кутик чи відвід;
- перехідник;
- трійник;
- редукція;
- хрестовина.

Купити якісні та надійні каналізаційні труби та фітинги можна в нашому інтернет-магазині. «КерамаСвіт» пропонує не лише широкий вибір матеріалів (зовнішня та внутрішня каналізація ПВХ), але й доступні ціни та відмінний сервіс. Телефонуйте чи замовляйте онлайн у будь-який зручний час. Доставка по всій Україні зручним для вас способом.

Розгорнути