0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Газові котлиПоказано з 1 по 20 із 63 (всього сторінок: 4)

Газові котли

При монтажі опалювальної системи важливо визначитись із типом котла, який буде встановлено. Одним із найпопулярніших рішень є газові котли. Для цього є декілька причин, серед яких простота експлуатації, доступність енергоносія та можливість забезпечити будинок не тільки теплом, а й гарячою водою.

Поради щодо вибору газового котла

Хоча це простий та зрозумілий прилад, що може стати універсальним рішенням для дому чи квартири, все ж до вибору слід підійти серйозно. Адже на ринку опалювальної техніки дуже широкий вибір даного обладнання і серед нього буває легко розгубитись. Ми пропонуємо запам’ятати кілька простих порад, що допоможуть прийняти рішення:

- одно- чи двоконтурний котел – це перше, що слід вирішити. Перший варіант застосовують виключно для обігріву, другий – опалення приміщення та підігрів води. Тут все дуже індивідуально та залежить від потреб конкретного споживача;
- спосіб монтажу – настінний, підлоговий чи навісний тип газового котла. Залежно від того, яке місце призначено для встановлення обладнання, слід підібрати оптимальну модель;
- наявність димоходу. Варто визначитись чи обирати котел із закритою чи відкритою камерою згорання;
- автономний чи енергозалежний котел. Перший буде працювати виключно із газом, а для роботи другого потрібна електроенергія.

Найчастіше споживачі обирають двоконтурні моделі. Правильно підібраний газовий котел буде простим та ефективним, не створюватиме зайвих проблем та буде безпечним. Щодо

- безпеки, слід звернути увагу на наявність:
- датчика горіння – при відсутності полум’я одразу припиняється подача газу;
- термостату – при критично високій температурі води, котел відключиться автоматично;
- датчик контролю тяги;
- блокування при зупинці подачі газу.

Окрім вищеописаних порад, дуже важливо правильно обрати потужність газового котла. Адже від цього буде залежати ефективність його роботи та кількість спожитої енергії. Її обчислюють за сталими формулами, де враховується площа будинку та імовірні витрати тепла. Є спрощений варіант – 1 кВт потужності на 10 кв. м площі. Проте багато також залежить від того, наскільки енергоефективний будинок (утеплення фасаду, якісні вікна та двері т.д.).

Де купити газовий котел?

Інтернет-магазин «КерамаСвіт» пропонує широкий вибір опалювальної техніки, в тому числі газових котлів. В асортименті магазину моделі провідних виробників, що здатні задовольнити потреби будь-якого клієнта. При цьому ми пропонуємо вигідні ціни, гарантію якості та швидку доставку по Україні. Для замовлення телефонуйте за вказаними номерами чи залишайте заявку на сайті. 

Розгорнути