0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

КолекториПоказано з 1 по 20 із 32 (всього сторінок: 2)

Колектори

Колектор для теплої підлоги

Система теплої підлоги уже давно ні для кого не є новинкою. Мало того, практично у кожному домі чи квартирі під час оновлення чи монтажу опалювальної системи, встановлюють теплу підлогу. Якщо мова про водяну систему, то важливо подбати про монтаж колектора. Це гребінка з кранами та термоголовками, автоспуском повітря, насосами з кріпленнями та відповідною кількістю контурів. Водяна система теплої підлоги з таким колектором має ряд переваг:

- високий рівень тепловіддачі;
- рівномірний прогрів та відсутність циркуляції пилу;
- можливість позбавитись від сирості у кутах та утворення плісняви;
- простота прибирання за відсутності радіаторів;
- неможливість отримання опіків;
- можливість планування будь-якого дизайну без встановлення батарей;
- сумісність з різними видами опалення;
- економічність;
- довгий термін служби та надійність.

Розподільний колектор є основною частиною системи теплої підлоги. Саме він забезпечує комфорт використання, рівномірне прогрівання та економію енергоносія. У каталозі «КерамаСвіт» можна знайти колектори від відомих європейських брендів. Вони бувають латунні, сталеві, з поліамідного пластику. Гребінки бувають з різною кількістю контурів: від 2 до 12. Окрім самого колектора у магазині можна придбати комплект арматури (відвід повітряний, клапани, шарові крани і т.д.), а також терморегулятори й не тільки.

Використання колекторів для теплої підлоги

Для організації якісної, безперебійної та ефективної роботи системи теплої підлоги, важливо, щоб були виконані три основні функції:

- запірна – можливість відключення кожної окремої петлі системи у потрібний час;
- регулююча – дозволяє регулювати кількість теплоносія, що проходить петлею, тим самим контролюючи температуру поверхні покриття;
- балансуюча – можливість контролю гідравлічного тиску кожної петлі системи.

Всі, представлені у нашому каталозі колектори, можуть справитись із цими задачами, забезпечуючи комфортну та стабільну температуру теплої підлоги. У парі з сучасним терморегулятором, вони дозволять не лише отримувати ідеальний мікроклімат в будинку чи квартирі, але й значно економити енергоносій (на 20-30%).

Замовляйте якісні сертифіковані колектори (купити розподільчі гребінки) та інші комплектуючі для монтажу водяної теплої підлоги у нас. Окрім широкого вибору та гарантії якості, ми пропонуємо доступні ціни та відмінний сервіс. Доставка по всій Україні та оперативне виконання замовлень. Телефонуйте у зручний час.

Розгорнути