0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Газові колонкиПоказано з 1 по 17 із 17 (всього сторінок: 1)

Газові колонки

Для отримання безперебійного гарячого водопостачання, варто встановити водонагрівач. Одним із варіантів може стати встановлення газової колонки. Це проточний тип нагрівача, що забезпечує стабільне постачання гарячої води. На ринку є чимало моделей даного пристрою, тому слід підійти до його вибору підготовленим.

Особливості газових колонок

Водонагрівач на газі користується популярністю не одне десятиліття, проте за цей час вони значно видозмінились та стали набагато ефективнішими. У сучасних моделях газових колонок відрізняється:
- тип розпалу – ручний, п’єзорозпал, від гідродинамічного генератора;
- ступінь відведення продуктів згорання – турбовані та атмосферні;
- тип пальника – з автоматичним регулюванням, ступенева потужність;
- потужність – від 17 до 30 кВт;
- наявність додаткових функцій;
- рівень безпеки.

Принцип роботи газової колонки максимально зрозумілий: вода, що проходить через теплообмінник, нагрівається завдяки згоранню газу у відкритій камері. Слід зауважити, що сучасні моделі максимально захищені від витоку газу, тому про безпеку пристрою можна не хвилюватись. Більшість моделей можуть забезпечити кілька водозабірних точок гарячою водою (кухня, ванні кімнати).

На що звернути увагу при виборі газової колонки?

Як уже було написано, газові колонки відрізняються за типом розпалу, саме цей критерій слід врахувати при виборі. Вони бувають:

- з ручним розпалюванням – тобто знадобиться самостійно підпалити колонку з допомогою сірників. Цей варіант менш популярний зі зрозумілих причин;
- з п’єзорозпалом – натискаєте кнопку на корпусі колонки та газ буде запалено;
- з електричним підпалом – при відкритті крану та подачі води, колонка починає працювати автоматично. Це найбільш зручний варіант.

Щодо вибору між димохідною та турбованою колонкою, то тут все залежить від того, де її будуть монтувати. У квартирах з димохідним каналом слід використовувати перший варіант, тоді як для приватних будинків краще підійде водонагрівач з турбованим типом відведення продуктів згорання.
Продуктивність приладу напряму залежить від потреб мешканців будинку чи квартири. Для сім’ї з трьох осіб слід обирати моделі на 15-16 літрів, тоді як для однієї людини буде достатньо 10 літрового пристрою.

Чому газові колонки виграють в електричних водонагрівачів?

В газифікованих населених пунктах рідко вимикають подачу газу, тоді як перебої подачі електроенергії трапляються досить часто;
Для підключення потужного електричного нагрівача, потрібна якісна проводка у будинку, старі електропроводки можуть не витримати навантаження від роботи кількох пристроїв;
Вартість газу нижча за електрику, окрім того, сучасні моделі даного типу водонагрівачів є дуже економними та ефективними.

Купити газову колонку в Україні за вигідною ціною

В каталозі онлайн-магазину «КерамаСвіт» можна знайти широкий вибір газових колонок від відомих світових виробників. Ми пропонуємо гарантію якості обраних товарів та доступні ціни. Окрім проточних газових водонагрівачів, вашій увазі представлено усе для облаштування сучасної системи опалення та сантехніка на будь-який смак. Кваліфіковані та ввічливі менеджери завжди готові допомогти з вибором та відповісти на запитання щодо обраного обладнання.

Розгорнути