0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Клінкер



Показано з 1 по 20 із 558 (всього сторінок: 28)

Клінкер

Клінкер – у 21 столітті цей матеріал вартий поваги перш за все за екологічність! Він цілком безпечний для здоровя людини та світу.


Клінкерна плитка може виконувати чимало функцій, адже є надзвичайно міцним, витримує чималі навантаження та стійкий до перепаду температур. Зазвичай його використовують для облицювання фасадів, камінів та викладення сходинок.


Однак варто більш детальніше зрозуміти характеристики клінкеру та його переваги.


Спектр використання клінкера неймовірно широкий, а все завдяки: морозостійкості, потри низькі температури є витривалим і до надвисоких градусів. Витримує і хімічні навантаження, і природній вплив. Щільність клінкера настільки висока, що йому не страшні проникнення води, волога не спричинить тріщин, осипання чи руйнації клінкера.


Відтак використати клінкер ви можете не лише для облаштування приватних помешкань. Його використовують у приміщеннях, де передбачені велика кількість навантаження і різноманітні хімічні та природні зміни.


Однак повернемося до того, з чого почали – екологічність. Клінкер насправді має цілком природнє походження. Виготовляють його з води та глини. Випалюють клінкер у спеціальних печах при температурі 1300 градусів. Завдяки сучасним технологіям процес виготовлення полегшився, однак рецептура створення не змінюється впродовж 2 століть.


Купити клінкер (клінкерну плитку) на підлогу, фасад, сходинка, цоколь, підвіконник, низькі ціни на на клінкер в інтернет магазині керамічної плитки "КерамаСвіт", доставка в міста України: Львів, Чернівці, Ужгород, Миколаїв, Стрий, Трускавець, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницьк, Житомир, Вінниця, Рівне, Київ, Одеса, Суми, Полтава, Черкаси, Чернігів, Херсон, Кіровоград, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя.

Розгорнути