0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Насоси глибинніПоказано з 1 по 20 із 125 (всього сторінок: 7)

Насоси глибинні

Глибинні насоси: переваги та особливості вибору

Для підведення води до приватного будинку часто використовують свердловини. На це є чимало причин, серед яких якість води та відсутність центрального водопроводу. Обираючи цей варіант, слід задуматись про вибір глибинного насоса. Такий прилад також використовують для резервуарів, колодязів та інших водойм.

Головною особливістю глибинної насосної станції є можливість відкачати воду з глибини, що перевищує 100 метрів. Проте для ефективної та тривалої роботи, варто серйозно підійти до вибору, зваживши усі характеристики та можливості тої чи іншої моделі.

Переваги глибинної помпи

Даний тип обладнання має чимало переваг, які роблять його таким популярним рішенням, не лише ля приватних будинків, але для промислових приміщень. серед основних плюсів:

- компактність;
- висока продуктивність;
- забезпечення хорошого тиску при перекачуванні води;
- простота монтажу та використання;
- безперебійна робота без необхідності в частому технічному обслуговуванні;
- надійність та довговічність.

Звісно, є певні нюанси, про які варто знати. До прикладу, у великої частини моделей корпус монолітний, тобто при виникненні несправності, ремонт буде досить складним або й неможливим. Крім цього глибинні помпи не рекомендовано використовувати для перекачування надто забрудненої рідини, адже вони можуть легко забиватись та виходити з ладу. З цієї ж причини не можна монтувати дане обладнання дуже близько до дна колодязя чи свердловини, щоб не захоплювати мул.

Є декілька простих правил, дотримуючись яких можна забезпечити безперебійну та довготривалу роботу глибинного насоса:

- їх застосовують для свердловин діаметром від 75 мм;
- шланг, що під'єднано до помпи, повинен бути без перегинів та скручувань;
- при перегріві, повинно працювати реле;
- встановіть автоматичний трансформатор, бо при зниженні напруги до 200В прилад може зламатись;
- правильно обирайте потужність приладу, діаметр і довжину шлангу, а також інші параметри для індивідуальних потреб. Лише в цьому випадку можна буде розраховувати на ефективну та довговічну роботу.

Чому варто замовити глибинну насосну станцію у нас?

- Широкий асортимент продукції від надійних виробників. Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками насосного обладнання, тому готові гарантувати якість представленої в каталозі продукції;
- Вигідні ціни – приємний бонус від магазину «КерамаСвіт»;
- Оперативне виконання замовлень. Практично усі моделі є у наявності, а також завжди можна купити насосне обладнання (вібраційний, шнековий, відцентровий, вихровий, центробіжний) під індивідуальні потреби клієнта. Доставка по всій Україні швидко та надійно;
- Відмінний сервіс. Кваліфіковані менеджери готові допомогти з вибором техніки та всіх необхідних аксесуарів для неї.

Обирайте надійні та доступні глибинні насоси в каталозі нашого інтернет-магазину.

Розгорнути