0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Газові шлангиПоказано з 1 по 20 із 47 (всього сторінок: 3)

Газові шланги

Важливим елементом в побутовій системі подачі газу є шланги. З їх допомогою прилади (газові котли, бойлери, кухонні плити та інше) підключають до системи газопостачання. При цьому протікання газу є дуже небезпечним, адже може стати причиною пожежі чи вибуху, тому цей елемент повинен бути якісним та надійним. Важливо стежити за його зношуванням та виконувати вчасну заміну.

Особливості газових шлангів

Ця продукція повинна мати відмінну герметичність та бути безпечною у процесі експлуатації. Їх виготовляють із щільної гуми та нержавіючої сталі, що не піддаються корозії. Є два типи з’єднань:

- гайка-гайка;
- гайка-штуцер.

У шлангах з гуми додатково є металева гайка та бочка. Їх виготовляють у білих та чорних кольорах, тому легко можна обрати шланг, що підійде для ваших цілей. Завдяки простоті конструкції та гнучкості під'єднати такий шланг дуже просто. Плюс – він компактний, що є вагомою перевагою над громіздкими трубами.

Переваги газового шланга

- Тривалий термін служби;
- Гнучкість;
- Простота монтажу;
- Потреба у мінімальній кількості фітингів, на відміну від монтажу газових труб;
- Стійкість до перепаду температури;
- Стійкість до мікротріщин та механічних пошкоджень, що можуть стати причиною протікання;
- Доступна ціна.

Якщо вирішите купити шланги газові в інтернет-магазині «КерамаСвіт», то отримаєте офіційну гарантію від виробника, вигідні умови покупки та оперативне виконання замовлення. В каталозі доступні шланги різних розмірів (від 30 см до 4,5 м) від перевірених виробників, що прослужать не одне десятиліття. Телефонуйте або оформляйте замовлення онлайн у зручний час.

Розгорнути