0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Труби для теплої підлогиПоказано з 1 по 19 із 19 (всього сторінок: 1)

Труби для теплої підлоги

Система теплої підлоги уже давно набула своєї популярності в Україні. Частіше за все люди обирають саме водяну теплу підлогу, яка має чимало переваг, серед яких ефективність та економічність. Однією з основних складових такої системи є труби. Це багатофункціональний будівельний матеріал, який широко застосовується у системах водопостачання, водовідведення, опалення та газифікації. Сьогодні на ринку сантехніки є чималий вибір даної продукції, тому розгубитись доволі просто.

Види труб для теплої підлоги

Для монтажу водяної системи теплої підлоги важливо обрати якісні та надійні труби, адже їх ремонт є неможливим. Найбільш популярними видами, що використовують для даного призначення є:

- металопластикові труби;
- труби зі зшитого поліетилену.

Якими характеристиками повинні відрізнятись труби для теплої підлоги:

- Екологічність;
- Довговічність;
- Стійкість до корозії;
- Низька теплопровідність;
- Вага та простота монтажу;
- Звукоізоляційні характеристики;

Їх вартість залежить від кількох факторів, як діаметр, країна-виробник, технологія виготовлення.

Як обрати діаметр труб для теплої пдлоги?

На етапі проєктування визначають потрібний діаметр труби, що буде монтуватись. при цьому обов'язково враховують характеристики нагрівального обладнання, а також його економічність. Найчастіше у квартирах та приватних будинках використовують труби з діаметром 16 мм. Якщо мова про офісні та промислові приміщення, де стяжка товстіша, то діаметр слід збільшувати. Плюс - діаметр труб напряму впливає на крок укладання труби, довжину, витрати теплоносія та енергії для його прогріву.

У каталозі нашого інтернет-магазину “КерамаСвіт” можна обрати та купити, як металопластикові труби, так і труби зі зшитого поліетилену. Усі вони мають детальний опис, що допоможе прийняти виважене рішення. Зверніть увагу, що абсолютно уся представлена в каталозі продукція є сертифікованою та відповідає міжнародним стандартам якості. Окрім того, ми пропонуємо вигідні ціни та відмінний сервіс. Доставка по всій Україні в короткі терміни. Телефонуйте чи оформляйте замовлення онлайн.

Розгорнути