0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Водонагрівачі проточніПоказано з 1 по 20 із 55 (всього сторінок: 3)

Водонагрівачі проточні

Один із найпростіших способові забезпечити гарячу воду в помешканні є установка проточного водонагрівача. Це відносно новий тип обладнання, проте він досить швидко завойовує ринок завдяки своїм очевидним перевагам.

Різниця між проточними та накопичувальними водонагрівачами

Очевидною різницею цих приладів є наявність чи відсутність баку для накопичення води. Проточний водонагрівач взагалі немає жодних внутрішніх чи зовнішніх місткостей. Потік води нагрівається прямо в момент руху через нагрівальний елемент. Тобто при відкритті крану система нагріву миттєво запускається та виконує свою функцію.

Встановлення проточного водонагрівача дозволяє отримувати від 10 до 15 літрів гарячої води за хвилину. Точніше об’єм нагрітої води буде прямо пропорційно пов'язаний із потужністю обраної моделі. Окрім швидкого результату, такий тип техніки має чимало переваг:

- простота монтажу – його кріплять прямо до виходу трубопроводу;
- відсутність необхідності в сервісному обслуговуванні, як у випадку з газовими колонками чи електричними бойлерами;
- компактні розміри та відсутність баку;
- стильні дизайнерські рішення, що впишуться у будь-який інтер’єр кухні чи ванної кімнати;
- немає проблем із застоєм води, як у випадку з накопичувальними баками;
- мінімальна ціна;
- можливість запросто демонтувати та встановити нагрівач в іншому місці.

Звісно, є і свої мінуси, серед яких температура нагріву, що не може перевищувати 40-43 градусів Цельсія (залежно від моделі). Вимоги до електропроводу, якщо він в аварійному стані, то не варто підключати такий нагрівач. При великих об’ємах споживання гарячої води такий нагрівач може бути економічно не вигідним, краще розглянути варіант з встановленням електричного бойлера.

Де купити електричний проточний водонагрівач?

В каталозі інтернет-магазину «КерамаСвіт» можна знайти якісні сучасні водонагрівачі для будь-яких потреб. Серед них є проточні моделі від європейських та українських виробників. Окрім широкого асортименту вас чекають вигідні ціни та якісний сервіс. Просто телефонуйте чи обирайте онлайн надійне рішення для вашого дому.

Розгорнути