0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Насоси дренажно фекальніПоказано з 1 по 20 із 54 (всього сторінок: 3)

Насоси дренажно фекальні

В приватних будинках, котеджах та промисловості часто застосовують таке насосне обладнання, як дренажно-фекальні помпи. Вони здатні відвести забруднену воду без твердих домішок. Якщо в середовищі, що потрібно відвести є тверді домішки великого розміру, то необхідно встановити додаткову сітку для їх фільтрації. Адже при потраплянні всередину помпи, вони можуть пошкодити її.

Найчастіше дренажно-фекальний насос використовують для відведення каналізації та побутових стоків, води із затопленого погребу чи підвалу, а інколи й води з присадибної ділянки. Також з допомогою цього обладнання можна легко облаштувати відведення води від побутових приладів, як пральні чи посудомийні машинки, умивальники та інше.

Види фекальних насосів

Є дві основні групи даного обладнання:

- глибинні – виготовляють у монолітному корпусі, який монтують на дні резервуару. Їх часто використовують для відведення стічних, забруднених та фекальних вод з механічними домішками. Завдяки простій конструкції вони легко можуть відкачувати великі об’єми забрудненої рідини, при цьому створеного тиску вистачає для підйому води з колодязя в автоцистерну. Такі помпи дуже виручають в аварійних ситуаціях, коли треба швидко відкачати великі об’єми вод із колектора чи каналізації. Їх електродвигун надійно ізольований у корпусі, тому не контактує з рідинами;
- напівглибинні – встановлюють на верхній границі води з зануренням у воду лише шлангу. Конструкція виглядає, як поплавок, тобто у воді знаходиться лише нижня частина помпи.

Важко уявити якісну роботу дренажної, каналізаційної чи стічної системи у приватному секторі без використання дренажно-фекальних насосів. Вони легко справляються з відведенням рідини з високим вмістом фекалій чи твердих домішок.

В асортименті «КерамаСвіт» можна знайти чимало надійних моделей від провідних світових та українських виробників. Купуючи їх у нас, отримуєте гарантію та приємні ціни. Якщо важко визначитись, телефонуйте – кваліфіковані менеджери з радістю допоможуть обрати та купити оптимальний варіант, що задовольнить усі потреби.

Розгорнути