0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

МозаїкаПоказано з 1 по 20 із 136 (всього сторінок: 7)

Мозаїка

Мозаїка – елемент керамічної плитки, який довершить будь-який дизайн ванної кімнати, житлових помешкань чи басейнів. Завдяки мозаїці вам вдасться втілити найчудернацькіші побажання та мрії. Це не лише різноманіття створення форм, але й кольорової гамми.


Асортимент мозаїки – безмежний. Тож не дивно, що клієнтам іноді дуже складно зробити однозначний вибір. Давайте ми вам допоможемо розібратися у різновидах мозаїки. Отож, перш за все мозаїка поділяється за матеріалами, з яких вона виготовлена: скло, натуральний камінь, смальта, склопластик та колекції, у яких поєднані всі види мозаїки. Наступний різновид за формою – квадратної, прямокутної, круглої, трикутної та навіть багатогранною може бути мозаїка. Може бути різним і розмір мозаїчної одиниці, від кільком мм до великих форматів.


Відповідно, жодного обмеження у кольорі також нема. Тут використовують і блискучі елементи, у квіткові фактури, і різноманітне напилення, яке може створити особливий вигляд у вашому дизайні. Якщо вам складно зупини свій вибір – зверніться до наших менеджерів, вони допоможуть зробити правильний вибір.


Аби полегшити викладення мозаїки на стіни та підлогу вона попередньо наноситься на спеціальну сітку або папір. Тож перед викладанням мозаїки потрібно подбати, аби поверхні були ідеально рівними, а для укладки використовувати білий клей.


Мозаїка для зручності укладання часто наклеєна на сітку або папір (Stella De Mare), а облицювальні роботи найкраще виконувати з використанням білого клею на рівних поверхнях. Купити мозаїку по низьким цінам в магазині сантехніки "КерамаСвіт" з доставкою в міста: Львів, Київ, Харків, Чернівці, Івано-франківськ, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв, Мукачево, Стрий, Дрогобич, Трускавець, Луцьк, Рівне, Вінниця, Житомир, Полтава, Одесса, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий Ріг, Черкасси, Чернігів та в інших містах України.

Розгорнути