0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Димохідні труби та фітингПоказано з 1 по 20 із 211 (всього сторінок: 11)

Димохідні труби та фітинг

В приватних будинках та котеджах однією з важливих складових опалювальної системи є димар. До його проєктування, вибору матеріалів та монтажу слід підходити дуже ретельно. Саме від якості цих процесів буде залежати своєчасне відведення продуктів згорання від інженерних систем у домі. При цьому для екстер’єру будинку важливим є не лише його функціонал, але й зовнішній вигляд.

Найчастіше спеціалісти надають перевагу димохідним трубам із нержавіючої сталі. Вони універсальні та підходять практично під усі системи обігріву. У чому ж ця універсальність та чи варто їх купувати?

Переваги димоходів із нержавійки

- Хороша тяга та відмінна герметичність забезпечують повне виведення шкідливих газів;
- Кіптява та сажа мало осідають на таких трубах, тому їх не потрібно часто чистити;
- Простота монтажу та можливість встановлення у приміщенні, що вже експлуатується;
- Модульність – із різних елементів, що доступні у нашому каталозі, можна досить легко зібрати різні за складністю конфігурації, що ідеально впишуться в будь-яку будівлю;
- Стійкість до агресивних елементів;
- Міцність та довговічність;
- Повна відповідність усім нормам пожежної безпеки.

Якщо ж обирати та купити димохідні труби в інтернет-магазині «КерамаСвіт», то до перерахованих переваг можна сміливо додати доступні ціни. Ми напряму співпрацюємо з виробниками, тому готові запропонувати клієнтам максимально вигідні умови покупки. В асортименті є:

- труби звичайні та утеплені різних діаметрів;
- трійники;
- коліно;
- конденсатовідводи;
- опорні стакани;
- дашки;
- утеплені верхівки;
- подовжувачі й не тільки.

Всі замовлення максимально швидко формуються та можуть бути доставленими по всій Україні. Телефонуйте або замовляйте онлайн в будь-який зручний для вас час.

Розгорнути