0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Раковини



Показано з 1 по 20 із 1738 (всього сторінок: 87)

Раковини

Раковина для ванної кімнати – як вибрати правильно

Вибір раковини для ванної кімнати все більше стає пошуком компромісу між оригінальністю та функціональністю. Різноманітність форм, матеріалів, розмірів, кольорів та цін вражає. Можна вибрати найбільш вишуканий дизайнерський варіант, але, погодьтесь, якщо така раковина займатиме забагато місця або потребуватиме надто багато часу та зусиль для догляду, ви скоро розчаруєтесь у своєму придбанні. Тож, до вибору варто підходити зважено, врахувавши і розміри ванної кімнати, і її стиль та кольорову гаму, і, навіть, кількість членів родини. Для початку, треба ретельно виміряти місце, яке відведене для раковини – ширину та глибину. Зауважте, чи потрібен вам отвір для змішувача. Далі звертаємо увагу на такі параметри:

  • конструкція умивальника: найпростіша – пристінна підвісна раковина-консоль, яка кріпиться за допомогою кронштейнів. Вона вважається не надто естетичною – адже всі комунікації залишаються ззовні. Зате її можна встановити на будь-якій висоті – а це велика перевага, коли в домі є діти або інваліди. До того ж, таку раковину можна встановити над пральною машиною і, таким чином, зекономити чимало місця. В цьому випадку треба обирати неглибокий умивальник, в якій злив зміщений до задньої стінки. Умивальник-тюльпан з п’єдесталом або напівп’єдесталом закриває комунікації та арматуру, але простір під нею практично не використовується. Якщо площа дозволяє, практичним рішенням стане раковина, вбудована в комод, тоді ви будете мати зручні шафки для зберігання туалетних приналежностей. Сучасно виглядає раковина-чаша, встановлена на стільниці.
  • розмір умивальника – хоча в продажу зустрічаються і зовсім компактні моделі, користуватися умивальником, ширина якого менше 40 см, досить незручно. Стандартна ширина 50-60 см, а, якщо дозволяє площа, варто обрати модель, перед якою можуть розміститися двоє людей, або подвоєну раковину. В великій родині це значно скоротить ранішні черги до ванної.
  • матеріал раковини – найпоширенішими є раковини з фаянсу або сантехнічного фарфору, міцні, стійки до подряпин, легкі у догляді. Моделі з коріану (суміші гранітного та кварцевого порошку з акрилом) функціональні та мають різноманітні форми та кольори. Мармурові раковини виглядають розкішно, але потребують ретельного догляду внаслідок того, що пори мармуру накопичують воду та бруд. Легше наглядати за штучним каменем, але його досить легко можна розбити. Незвичні дизайнерські рішення та сучасний вигляд мають раковини з скла, але й догляд за ними найскладніший – на них швидко відкладається вапняний наліт, дуже помітні мильні плями. Найкращий варіант для підтримання її чудового вигляду – постійно витирати насухо.

Як вибрати раковину для ванни і де купити п'єдестал, напівп'єдестал під умивальник

Раковини всіх моделей, форм (квадратна, овальна, кутова, з полицею, кругла, прямокутна, накладна) металева, умивальник для інвалідів неповносправних, рукомийники антивандальні,  за найкращими цінами ви завжди можете купити в Інтернет-магазині «КерамаСвіт» у Львові та Харкові. У нас ви можете замовити швидку доставку сантехніки  у всі міста України - Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Львів, Київ, Рівне, Харків, Запоріжжя та інші.

Розгорнути