0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Кухонні мийки DeanteПоказано з 1 по 20 із 137 (всього сторінок: 7)

Кухонні мийки Deante

Мийки для кухні Deante (Данте)

Кухонні мийки Deante поєднують в собі сучасний дизайн і високу надійність. Вони виробляються польською компанією, яка працює на ринку більше 20 років і займається випуском високоякісного кухонного обладнання - змішувачів, душових кабін, піддонів, раковин зі всіляких сучасних матеріалів. Фабрика розташовується в Томашув-Мазовецькому, в Лодзінської Спеціальної Економічної Зони.

Виробник співпрацює з молодими і перспективними дизайнерами, що створюють продукти, які перемагають у різних міжнародних конкурсах. Ціна на кухонні мийки Deante ідеально співвідноситься з їх якістю і довгим терміном служби.

Компанія застосовує найновіші технології у виготовленні продукції, а також використовує кращі комплектуючі та матеріали, що дозволяє давати багаторічну гарантію на всі різновиди обладнання.

Мийки для кухні Deante: основні характеристики

В першу чергу купити кухонні мийки Deante варто завдяки їх чудовому дизайну. Серед величезного асортименту кожному покупцеві вдається знайти продукт, який повністю відповідає функціональним і естетичним вимогам. Кожна модель має універсальний стік, швидку систему установки і підключення. Щорічно з'являються нові продукти від іменитого виробника, що дозволяє йти в ногу з часом і купувати функціональні конструкції.

Для того щоб вибрати кухонні мийки Deante, необхідно в першу чергу визначитися з матеріалом. Вони бувають гранітними, сталевими, скляними і керамічними з різними типами поверхні.

Продукції під брендом Деанте віддають перевагу ті, хто цінує високу європейську якість, сучасні стандарти безпеки та чудові експлуатаційні характеристики.

Купити мийку для кухні Deante (Данте Польща), низькі ціни в інтернет магазині "Керамасвіт", доставка в міста: Львів, Київ, Чернівці, Харків, Ужгород, Стрий, Чернігів, Черкаси, Миколаїв, Полтава, Суми, Одеса, Івано-Франківськ, Луцьк, Житомир, Тернопіль, Хмельницьк, Вінниця, Рівне, Кіровоград, Дніпропетровськ.

Розгорнути