0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Плитка для підлоги



Показано з 1 по 20 із 1810 (всього сторінок: 91)

Плитка для підлоги

Як вибирати і де купити плитку для підлоги?

Все частіше проводячи ремонт у помешканні господарі вирішують частину підлоги викласти плиткою. Цей матеріал використовують, як і традиційно –у коридорах, кухнях та ваннах кімнатах, а також відтепер все частіше підлогу плиткою викладають і у гостьових кімнатах, залах тощо. Вибирають кахель не даремно. Адже підлогова кераміка має чимало переваг: зносостійка, їй не страшні різноманітні хімічні засоби, стійка до фарбників та вологи. Така підлога не горить і не схильна до гниття.  Якщо підлогову плитку уклали правильно, то вона по міцності не поступиться залізобетону. На відміну від ламінату, ковроліну і паркету, плиткове покриття підлоги не коробиться, не вицвітає, під тяжкістю побутової техніки і меблів не продавлюється. При правильному виборі підлогової плитки, завдяки багатству фактури, форм і колірних варіацій, її можна використовувати в інтер’єрах будь-якого стилю.

У плитки для підлоги є усього лише два недоліки. По-перше, висока теплопровідність, вона швидко охолоджується. Однак вирішити цю проблему можна влаштувавши під плиткою систему підігріву. А ще, укладання підлогової плитки тривале і недешеве, вимагає ретельної підготовчої роботи,.

Та все ж, як на що варто звернути увагу обираючи плитку для підлоги? Перш за все ознайомтеся з її технічними характеристиками.

  • 1.    Стійкість до стирання. Усі кахлі підрозділяються на п’ять класів PEI. Для кухонь, коридорів та кімнат необхідно купувати плитку класу PEIIII.
  • 2.    Коефіцієнт волого утримання  виражене у відсотках. В цьому випадку плитка поділяється на три класи: до третього, найнижчого відносять настінну плитку (від 10%), до другого – плитку підлогову (до 6%), до першого класу відноситься керамогранит з показником 1,5 – 3%. Це порівняно новий обробний матеріал, який витримує найвищі рівні навантажень. По своєму виду він нагадує природний камінь і використовується, в основному, для мощення доріжок і майданчиків на заміських ділянках.
  • 3.    Коефіцієнт тертя. У матових він максимальний, у глянсових, навпаки, найменший. Правильним вибором підлогової плитки для передпокою, кухні або ванної кімнати буде її шорстка поверхня. Це треба для безпеки – на поверхні такої плитки важче посковзнутися.
  • 4.    Морозостійкість. Керамічний кахель, здатний витримувати негативні температури, можна сміливо використовувати в холодних приміщеннях і для зовнішніх обробних робіт. Що не має цієї властивості підлогова плитка на холоді може розтріскатися.

Купити плитку для підлоги в Інтернет Магазині "КерамаСвіт". Замовити оптом та в роздріб іспанську, чешську, польську та українську керамічну плитку та сантехніку в нас можна за низькими цінами 24/7 з доставкою в міста: Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницьк, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, а також по всій території України.

Розгорнути