0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Душові гІдромасажні панеліПоказано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Душові гІдромасажні панелі

Що таке гідромасажна панель?

Гідромасаж - масаж, виконуваний потоком води. Це корисна і дуже приємна процедура спрямованого терапевтичного впливу за допомогою поданих під тиском водних струменів. Змішуючись з повітрям, потоки води можуть надавати як розслаблюючий, так і бадьорий. Гідромасаж корисний при функціональних розладах і захворюваннях, таких як травми опорно-рухового апарату, порушення імунітету, порушення сну, стреси, депресії, хронічна втома, порушення обміну речовин. Також гідромасаж має сильну косметичну і розслаблюючу дію. Його використання рекомендовано при ожирінні і целюліті. Доведено, що щоденні процедури гідромасажу покращують загальний тонус організму, сприяють поліпшенню стану шкіри, а також позбавляє від стресів і поганого настрою.
 
Душова гідромасажна панель являє собою корпус з розміщеними на ньому змішувачем чи термостатом, масажними форсунками та душовими насадками (ручний душ, тропічний душ). Кількість форсунок в різних моделях може складати від трьох до восьми. Розташовуватися вони можуть вертикально в один, два або три ряди з можливістю включати одну або декілька форсунок. У деяких моделях можна включати форсунки для певних зон, наприклад, для попереку або плечей, або ж поєднати прийняття душу і гідромасажу. При включенні всіх форсунок струмені води будуть впливати на декілька зон, що поліпшить циркуляцію крові і підвищить загальний тонус організму.

Які бувають гідромасажні душові панелі?

Гідромасажні форсунки розташовані на панелі з урахуванням анатомії людини. Сучасні гідромасажні панелі мають кілька режимів роботи, що дозволяє отримати наступні типи впливу водяного струменя - класичний масаж (легкий гідромасажний ефект), підбадьорливий (пульсуючий струмінь, ротаційний струмінь) або розслабляючий (м'які струмені, насичені киснем).
 
Гідромасажні душові панелі можуть виготовлятися з металу, акрилу, скла та інших матеріалів. Форма і колір самої панелі можуть бути найрізноманітнішими від класичних прямокутних до сучасних дизайнерських закруглених моделей. Як правило, вироби провідних світових виробників оснащуються верхнім, так званим тропічним душем. Нарівні з гідромасажем він володіє приємним розслаблюючим ефектом, обволікаючи тіло струменями аеророваної води. Також для зручності та універсальності такі панелі мають звичний нам ручний душ, який може мати кілька режимів і типів струменів.
 
Слід віддавати перевагу моделям з ручним душем, тому він дозволить вам легко і просто мити Вашу душову зону після прийняття водних процедур. Самі ексклюзивні і дорогі моделі додатково до верхнього тропічному можуть мати так званий каскадний душ. Вода з такого душа ллється вниз великим потоком, немов з водоспаду. Це надзвичайно корисна для здоров'я процедура, яку здавна застосовували наші далекі предки - у вигляді обливань в лазні з цебра. Зараз багато медичних установ і спа-салони пропонують таку оздоровчу процедуру. Після важкого робочого дня такий душ здатний підбадьорити і привести Вас в тонус, адже це дуже дієвий спосіб для поліпшення кровообігу.
 
Важливим елементом у гидромассажной панелі є вузол змішування. Як правило в якісних моделях провідних виробників використовуються надійні термостатичні змішувачі, що гарантують постійність виставленого тиску і температури води.  Вибираючи душову панель гідромасажну, пам'ятаєте що якісні вироби прослужать Вам довгі роки, зберігаючи Ваше здоров'я і заряджаючи позитивним настроєм на життя!

Душові гІдромасажні панелі купити в інтернет магазині, низькі ціни, доставка в міста України: Львів, Київ, Харків, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Стрий, Трускавець, Дрогобич, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Черкасси, Миколаїв, Херсон..

Розгорнути