0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Шланги антивібраційніПоказано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Шланги антивібраційні

Для якісного та надійного з’єднання з насосними станціями, слід обирати антивібраційні шланги. Також їх часто використовують при монтажі сантехнічного обладнання та з’єднання труб з різними приладами. Виготовляють такий тип шлангів зі спеціальних матеріалів, що здатні гарантувати надійну роботу на тривалий час.

Особливості антивібраційних шлангів

Візуально такі вироби нічим не відрізняються від аналогів. Проте вони мають одну особливість – збільшений розмір (діаметр до 3,5 см). Ззовні їх оплітають металом (велика кількість тонких металевих ниток), що забезпечує міцність, всередині гумова основа. Такі гнучкі шланги використовують для:

- насосних станцій;
- гідроакумуляторів;
- кондиціонерів;
- в системі водопостачання.

Перевагою антивібраційних шлангів є можливість знизити рівень шуму при циркуляції рідини, сильному тиску та вібрації від проходження води. Гумова основа забирає на себе фізичні навантаження, тоді як щільне зовнішнє покриття не дає рухатись під час роботи системи. Є моделі з двосторонніми фітингами, що дозволяє легко виконати кутові з’єднання.

Чому варто купити антивібраційні шланги у нас?

Інтернет-магазин «КерамаСвіт» пропонує клієнтам широкий асортимент шлангів для будь-яких потреб. В тому числі антивібраційні моделі. Всі представлені у каталозі шланги є сертифікованими та мають гарантію якості від виробника. Окрім цього ми пропонуємо доступні ціни та оперативне виконання замовлень. Якщо виникають запитання чи потрібна допомога з оформленням замовлення – чекаємо ваших дзвінків.

Розгорнути