0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Сталеві ВанниПоказано з 1 по 20 із 94 (всього сторінок: 5)

Сталеві Ванни

Сталева ванна - низька ціна і висока якість

Головна перевага сталевих ванн - це їх доступність. На початку двадцятого століття в Німеччині була випущена перша ванна зі сталі, і ці вироби миттєво стали наповнювати будинки і квартири.

Гарні такі ванни ще й тим, що можуть бути виконані в різних формах і розмірах. Адже сталь - дуже пластична. Цілісний її лист пропускають під пресом, таким чином отримуючи готову ванну. Потім на виріб наноситься шар емалі, і ванна відправляється на випал при температурі 850 градусів. За допомогою такої технології створюється виріб, просте у всьому: покупка, установка та експлуатація сталевої ванни не спричинить Вам ніяких незручностей.

Сталеві ванни не мають так званих «пор», їх поверхня дуже гладка. Це, по-перше, робить процес використання ванни приємніше, а по-друге - збільшує гігієнічність, так як ванна не накопичує частинки бруду і мила.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете докладні описи характеристик і ціни на безлічі моделей сталевих ванн.

Сантехніка ціни - стальні ванни купити, низькі ціни на сталеві ванни в інтернет магазині Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Хмельницьк, Чернівці, Рівне, Вінниця - Україна. Купити ванну у Львові.

Розгорнути