0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Системи фільтрації водиПоказано з 1 по 20 із 22 (всього сторінок: 2)

Системи фільтрації води

Для того аби комфортно проживати в домі, важливо потурбуватись не тільки про те, щоб підвести туди воду, але й про якість цієї води. Адже саме цей показник впливатиме не лише не комфорт проживання, але й на здоров’я мешканців. З кожним роком меншає кількість людей, готових пити воду із центрального водопроводу і це добре, тому що її якість, м’яко кажучи, залишає бажати кращого. Проте і вода з колодязів та свердловин не завжди є стовідсотково доброю, часто має неприємний запах чи різні присмаки. Добре, що сучасні технології дозволяють розв'язати цю проблему з допомогою фільтрації.

Для чого фільтрувати воду?

Зношування трубопроводу, що веде до появи ржі та різноманітних відкладень у воді, сміття, що потрапляє у водопровід при проривах та ремонтах, запах хлору, який не вивітрюється, небезпечні домішки (пестициди, важкі метали і т.д.) – все це повинне стати достатньою причиною для використання сучасних систем фільтрації води.

Звісно, дехто обходиться звичайним глечиком із фільтром, де можна просто та без зусиль відфільтрувати від 1 до 5 літрів води. Але цього заледве вистачить для приготування їжі та пиття. Як же тоді захист техніки? Адже очищення води потрібне не лише для пиття, але й для тривалої роботи техніки, такої як бойлери, пральні та посудомийні машинки. Жорсткість води, домішки у ній – це все викликає серйозні проблеми у її роботі. Набагато дешевше встановити фільтраційну систему в домі, ніж часто змінювати недешеву побутову техніку.

Типи систем фільтрації води

Залежно від способу фільтрації, бувають:

- механічні системи, що затримують тверді домішки, як ржа, пісок та інший бруд;
- сорбційні системи, що поглинають розчинені домішки за допомогою активованого вугілля, що є сорбентом;
- мембранні системи, що пропускають воду під великим тиском через спеціальну мембрану з порами. Це дозволяє затримати будь-які домішки, пропустивши лише молекули води;
- системи іонного обміну – пом’якшують воду з допомогою поглинання іонів важких металів;
- системи окислення, що переводять іони заліза в нерозчинну форму, що далі переходить у систему доочистки від отриманих сполук.

Сучасні фільтраційні системи часто поєднують декілька ступенів очищення. При послідовному проходженні цих ступенів, вода очищається від максимальної кількості домішок. Вона стає безпечною для здоров’я та набагато смачнішою, без зайвих запахів та присмаків. Першою у цих мультисистемах йде очищення від грубих домішок, далі більш тонке очищення з допомогою мембрани чи сорбентів і лише вкінці – пом’якшення та очищення від запахів.

Де вигідно купити системи фільтрації води?

Інтернет-магазин «КерамаСвіт» пропонує якісні системи очищення води (фільтри для питної води, магістральні) від цілого спектру різноманітних домішок. Ми співпрацюємо напряму з європейськими виробниками, тому готові не лише гарантувати якість та надійність представлених моделей, але й запропонувати вигідні ціни на їх придбання. В каталозі широкий вибір, як систем для очищення питної води, так і систем, які очищають воду перед подачею у побутову техніку. Також у нас завжди в наявності змінні картриджі для установок. Якщо ви розгубились в асортименті чи маєте запитання щодо певних фільтраційних систем – телефонуйте нам. Кваліфіковані менеджери з радістю проконсультують та допоможуть зробити оптимальний вибір.

Розгорнути