0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ШлангиПоказано з 1 по 20 із 83 (всього сторінок: 5)

Шланги

Для монтажу інженерних систем часто потрібні гнучкі шланги. Від їх якості буде залежати надійність системи, а часто навіть безпека тих, хто проживає у будинку. Адже тріщина шлангу для води може стати причиною чималих витрат на ремонт, а от тріщина газового шланга може стати справжньою катастрофою. Саме тому слід купувати якісні матеріали від надійних виробників, що надають відповідні сертифікати та гарантії.

Шланги для води

Для систем гарячого та холодного водопостачання використовують спеціальні шланги з металевим плетінням ззовні. Вони дозволяють зручно та просто під'єднати водозабірні побутові прилади, опалювальну техніку чи сантехніку (бачки, бойлери, змішувачі, пральні та посудомийні машинки і т.д.). Їх використовують там, де є постійна подача води.

Шланги для води спрощують не лише монтаж/демонтаж, адже для їх підключення потрібен лише гайковий ключ, але й дають можливість легко пересувати обладнання та сантехніку на певну відстань, при цьому не пошкодивши труби. Їх конструкція доволі проста: всередині міститься гумова основа, що оплітається захисною сіткою з нержавіючої сталі, на обох кінцях є штуцер та накидні гайки. Металеві деталі покриті шаром, що захищає їх від корозії. Доступні також варіанти шлангів, що не оплетені металом, а мають металевий гофр поверх гумової основи.

Види шлангів для води

- Універсальні шланги з синіми та червоними лініями, що підходять для гарячої та холодної води;
- Моделі з червоними лініями для гарячого водопостачання та систем опалення;
- Моделі з синіми лініями лише для холодного водопостачання;
- Цілометалевий шланг, виконаний у виді спірального гофра.

Газові шланги

Для підключення газового обладнання в будинку також знадобиться спеціальний шланг. Його можна відрізнити завдяки прожилкам жовтого кольору на металевому плетінні. Вони міцні та надійні. Кінцеві з’єднання виготовляють з латуні, що покрита нікелем. Їх особливість у тому, що такий шланг здатен витримувати високі температури та не втрачати міцність. Є також гумово-тканинні варіанти, що відмінно зарекомендували себе на ринку.

В нашому інтернет-магазині можна купити якісні шланги для газу та води від перевірених виробників. Уся продукція сертифікована та відповідає міжнародним нормам. Окрім гарантії якості, ми пропонуємо вигідні ціни на всю продукцію. Кваліфіковані менеджери допоможуть швидко та просто оформити замовлення, що буде доставлено по Україні в максимально короткі терміни. Якщо виникають запитання – телефонуйте за вказаними номерами.

Розгорнути