0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Твердопаливні котлиПоказано з 1 по 20 із 135 (всього сторінок: 7)

Твердопаливні котли

З кожним роком невідновлювані джерела енергії стають все дорожчими, тому люди часто шукають альтернативні варіанти організації опалення дому. Одним із таких варіантів є твердопаливні котли. Це сучасне рішення, що дає можливість зекономити, відмовившись від газу та електрики. Таке рішення також підходить для місцевості, де немає газопроводу. Окрім цього опалювальна техніка, що працює на твердому паливі є абсолютно безпечною для навколишнього середовища та не потребує складного обслуговування чи частих ремонтів.

Чому варто обрати твердопаливний котел для будинку?

Для того аби комфортно проживати у домі, потрібно якісно обігріти його та забезпечити гарячою водою. З цими завданнями чудово справиться твердопаливний котел, котрий має чимало переваг:

- високий рівень ККД;
- економічність, в порівнянні з газовими чи електричними моделями;
- автономність;
- відсутність необхідності в отриманні дозволів та інших документів, як у випадку з газовими котлами;
- екологічність.

Сучасні моделі котлів можуть працювати на різних типах твердого палива: пелетах, дровах, брикетах, вугіллі. Всі вони достатньо зрозумілі та прості в експлуатації, але потребують більше уваги, ніж електричні чи газові прилади. Важливо також зрозуміти, що процес перегорання палива, що є джерелом теплової енергії, у різних моделях твердопаливних котлів є різним. Тому варто підходити зважено до вибору техніки, щоб не бути розчарованим у результаті.

Якщо донедавна котли на твердому паливі були лише допоміжним варіантом у системі опалення дому, то сьогодні їх обирають дуже часто, як єдиний спосіб обігріву та нагріву води. Це пов’язано з кількома моментами:

- різким зростанням цін на природний газ;
- швидким ростом міст та сіл, що змушує будуватись там, де не до кінця розвинена інфраструктура і немає газопроводу;
- значна економія завдяки можливості використання пелет та тирсових брикетів для опалення;
- якістю твердопаливних котлів. Їх виготовляють з надійного та довговічного чавуну та сталі.

Як правильно обрати та купити котел на твердому паливі для дому?

Обираючи опалювальну техніку, перше, що варто врахувати – площа приміщення, яке повинно обігріватись. Проте слід також пам’ятати про енергоефективність будинку та нагрівання води. В будь-якому випадку до отриманої цифри слід доплюсувати додатковий запас потужності. Наступний важливий момент – наявність автоматики та додаткових функцій, що можуть значно спростити процес використання та підвищити енергоефективність котла. Більшість преміальних виробників пропонують моделі з вбудованою автоматикою. Хоча, обравши більш бюджетні моделі, можна запросто доповнити їх необхідною автоматикою в будь-який час.

Сучасні твердопаливні котли за вигідною ціною

«КерамаСвіт» пропонує клієнтам широкий каталог опалювальної техніки. Серед асортименту є сучасні моделі твердопаливних котлів тривалого горіння від провідних європейських та українських виробників. Уся продукція сертифікована та отримає гарантію від виробника. Доступні ціни та відмінний сервіс стануть приємними бонусами при замовленні в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте чи замовляйте котли онлайн з доставкою по Україні.

Розгорнути