0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Дизайнерські радіаториПоказано з 1 по 20 із 92 (всього сторінок: 5)

Дизайнерські радіатори

Комфорт та затишок у домі залежить від багатьох факторів, проте без тепла його взагалі важко уявити в осінньо-зимовий період. Важливу роль у створенні ідеального мікроклімату відіграють радіатори. Проте не менш важливим є інтер’єр кімнати, який так легко зіпсувати некрасивими опалювальними приладами. Рішення є – дизайнерські радіатори на будь-який смак. Вони не лише подарують тепло та затишок, але й стануть окрасою дому.

Види дизайн батарей

Одразу зрозуміло, що такі обігрівальні прилади зовні кардинально відрізняються від стандартних та звичних для нас білих моделей. За своїми експлуатаційними характеристиками вони такі ж, проте дизайнери постарались зробити їх оригінальними та стильними. Різноманіття форм, цікаві та часом дивні вигини, нестандартні лінії – часом дизайн радіатори стають справжньою родзинкою приміщення, де їх монтують.

Для їх виготовлення використовують такі ж матеріали, як і для стандартних батарей. Це може бути сталь, алюміній, біметал. Хоча зустрічаються й екзотичні моделі зі скла чи каменю, але це окремі ексклюзивні одиниці, які автори створюють індивідуально. В каталозі «КерамаСвіт» можна знайти стильні та оригінальні дизайнерські радіатори таких типів:

- секційні;
- трубчаті;
- панельні.

На відміну від стандартних моделей, окрім незвичної форми, їм притаманні втілення у різних кольорах: черні, червоні, сині й не тільки. Часом клієнти обирають радіатори з орнаментами чи гравіюваннями.

У нашому інтернет-магазині можна замовити вертикальні та горизонтальні моделі батарей різного розміру та кольору. Ми співпрацюємо з надійними виробниками, які гарантують не лише цікаві зовнішні рішення, але і якість та надійність обладнання. Такі радіатори стануть справжньою окрасою дому, а наші ціни приємно здивують вас. Обирайте найоригінальніші рішення уже сьогодні.

Розгорнути