0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Фітинг для труби на теплу підлогуПоказано з 1 по 20 із 33 (всього сторінок: 2)

Фітинг для труби на теплу підлогу

При монтажі системи теплої підлоги водяного типу важливо врахувати не лише професійні навички спеціалістів, але й наявність якісних матеріалів. Адже від надійності системи залежить тривалість її експлуатації та безпека під час проходження теплоносія по каналах. При цьому багато уваги слід надати вибору сполучних фітингів, що мають ключову роль в процесі монтажу даної системи.

Фітинги на теплу підлогу: що це і для чого

Для різного типу з’єднань при монтажі систем опалення, водопроводу чи теплої підлоги використовують фітинги. Завдяки їм можна з’єднати труби з різними діаметрами та привести їх до колектора. Виготовляють дані деталі із різних матеріалів, як:

- нержавійка;
- пластик;
- мідь;
- латунь;
- зшитий поліетилен.

Для різних типів фітингів використовують різні матеріали. До прикладу, для куточків може підійти пластик, тоді як для муфт чи трійників краще обрати латунь, що є легкою та довговічною. Їх конструкція досить проста, що є перевагою, адже це робить їх максимально надійними та простими у використанні.

Види фітингів на теплу підлогу

Для монтажу системи теплої підлоги водяного типу частіше за все використовують кільки типів фітингів. Найпопулярнішими є:

- перехідники для труб – для стику різних видів трубопроводу;
- кутові з’єднання – задають та утримують кут нахилу для труб, що дає можливість рівномірного розподілу каналів по всій площі;
- гільзи – створені для монтажу всередині системи контролера для регулювання температури теплоносія. Окрім того, вони виконують захисну функцію, запобігаючи руйнуванню сенсорів;
- гайки євро конус – це фітинги колектора для з’єднання труб із ним.

Щодо вибору, то окрім матеріалу, слід також звернути увагу на виробника. В каталозі «КерамаСВіт» представлені комплектуючі від надійних європейських виробників, що пропонують сертифікати якості та гарантують довгий термін експлуатації виробів. Завдяки їм можна отримати надійний стик без ризику виникнення протікань. Адже аварійні ситуації обійдуться дорожче, ніж економія при покупці неякісних матеріалів.

Окрім широкого вибору та гарантії якості, ми пропонуємо клієнтам вигідні ціни та відмінний сервіс щоб купити фітинг. Кваліфіковані менеджери завжди готові допомогти зробити вибір, швидко зібрати замовлення та відправити у будь-який куточок України. Замовляйте онлайн або телефонуйте за вказаними номерами.

Розгорнути