0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Запірно-регулююча арматураПоказано з 1 по 20 із 25 (всього сторінок: 2)

Запірно-регулююча арматура

При монтажі трубопроводу важливо встановити запірно-регулюючу арматуру, котра виконує контроль та регулювання потоку. Її встановлюють на відрізках, де йде подача енергоносія. Залежно від конструктивних особливостей та призначення, таке приладдя може повністю відключити, перенаправити, змішати рідини чи регулювати кількість енергоносія (рідина чи газ), що проходить крізь них, шляхом корегування діаметру отвору.

Запірно-регулююча арматура дозволить змінювати розхід рідини чи газу, перекривати їх подачу чи перенаправляти, а також регулювати тиск та температурні показники всередині системи. При цьому дуже важливо не лише правильно обрати обладнання, але й правильно спроєктувати трубопровідну систему та виконати монтажні роботи. Лише завдяки поєднанню цих трьох засад можна отримати не просто ефективну, але й надійну та безаварійну роботу на тривалий термін.

Вибір запірно-регулюючої арматури

Залежно від того, яка саме система трубопроводу монтується (тип ресурсу, що транспортуватиметься, діаметр труби, особливості технологічного процесу) потрібно обирати різні прилади.

Проте загалом запірно-регулюючу арматуру можна розділити на три категорії:

- прилади для повного стримування чи перекриття енергоносія в системі;
- прилади, що регулюють швидкість проходження носія крізь систему чи концентрацію різних компонентів в потоці (гаряча та холодна вода);
- комбіновані варіанти, які можуть, як повністю перекрити потік, так і регулювати його склад та інтенсивність.

Часто однакові зовні крани, клапани чи інша запірна арматура мають зовсім різні технічні характеристики. Важливо звернути увагу на міцність приладів, що залежить від хімічного складу сплаву, з якого їх виготовляють. Саме тому рекомендуємо купувати запірно-регулюючу арматуру від перевірених виробників, котрі гарантують якість продукції та мають відповідні сертифікати, що можуть її підтвердити. В каталозі нашого інтернет-магазину можна знайти та купити всю необхідну арматуру від провідних європейських виробників за вигідною ціною. Телефонуйте чи оформляйте замовлення онлайн в будь-який зручний час.

Розгорнути