0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Інсталяційні системиПоказано з 1 по 20 із 140 (всього сторінок: 7)

Інсталяційні системи

Інсталяційні системи призначені для спрощення кріплення підвісної сантехніки. Завдяки даній новинці, підвісна інсталяція з'єднується з комунікаціями незалежно від товщини стін. За допомогою системи можна гармонійно вписати каналізаційні труби і трубопровід водопостачання у вже готову обробку кімнати.

Види систем інсталяцій:

Рамні варіанти ще називаються модулями. Даний варіант являє собою металеву конструкцію, на раму якої буде встановлена ​​основа, фітинги, труби, кріплення і інші необхідні елементи. Система не тільки об'єднує всі складові між собою, але і забезпечує оптимальну відстань між усіма деталями.
Блокові системи інсталяцій монтують безпосередньо на несучі стіни. Основою є спеціальний корпус, забезпечений всіма необхідними деталями для кріплення.

Типи інсталяційних систем:

- Настінні - кріплять на конструктивні або несучі стіни.
- Внутрішні - монтують всередину стіни або перегородки. Основа системи інсталяції не відрізняється особливою міцністю, зате елементи кріплення складаються з надміцної сталі.
- Універсальні - поширений варіант, який можна встановлювати і тим, і іншим способом.

Критерії вибору:

При виборі інсталяційної системи слід враховувати тип сантехніки, який буде встановлений на неї. Всі конструкції відрізняються розмірами, оскільки підвісне обладнання може бути розміщено на різній висоті. Універсальні варіанти включають в свій склад велику кількість додаткових шпильок і фіксуючих елементів.

Купити інсталяційну систему, інсталяція для унітазу, умивальника, інсталяція для біде, уринала в інтернет магазині сантехніки keramasvit.com.ua по низьким цінам з доставкою в міста України: Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницьк, Чернівці, Луцьк, Житомир, Ужгород, Стрий, Трускавець, Миколаїв, Київ, Полтава, Одесса, Сумми, Дніпропетровськ, Чернігів, Запоріжжя, Черкасси, Кривий Ріг, Харків, Рівне, ВІнниця, Житомир..

Розгорнути