0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

КлапаниПоказано з 1 по 20 із 33 (всього сторінок: 2)

Клапани

Запірна арматура створена для простого монтажу та експлуатації трубопроводу. Одним із популярних елементів даного обладнання є запірні клапани. Вони налічують чимало конструктивних різновидів, тому залежно від призначення, можуть відкривати/закривати, регулювати рух робочого середовища в момент, коли змінюються робочі параметри системи. Це незамінний вид трубопровідної арматури, який включає два основних типи клапанів:

- зворотні;
- запобіжні.

Особливості зворотного клапана

Для захисту трубопроводу та його компонентів, слід використовувати у системі зворотні клапани. Вони захищають від непередбачуваної зміни напряму руху робочого середовища (рідина чи газ), що рухається по трубах. Ця арматура спрацьовує автоматично запобігаючи рідині чи газу рухатись у зворотному напрямку. І хоча зворотні клапани використовують не лише з рідиною, але найчастіше їх можна зустріти саме у водопровідній системі. Це пояснюється тим, що саме вода може за різних обставин змінювати напрям руху. Пряма дія – це головна перевага даного обладнання, що дозволяє швидко спрацювати без використання різних джерел енергії.

Залежно від робочого середовища, можуть використовуватись різні види матеріалів для виготовлення клапанів. Проте найчастіше це:

- чавун;
- латунь;
- нержавіюча сталь;
- бронза.

Чавун, до прикладу, не зможе постійно перебувати під водою і довго служити, тоді як для нержавіючої сталі чи латуні такі умови будуть абсолютно прийнятними. Тому обирати слід, виходячи з індивідуальних потреб.

Де придбати зворотні клапани?

Для того аби захистити обладнання, трубопровід, насоси та ємкості від надмірногог тиску при зміні напряму руху робочого середовища в технологічній системі, а також обмежити потік із системи при частковому руйнуванні частини трубопроводу, слід встановити якісний зворотний клапан. Вони бувають кількох типів (підйомний, поворотний, шаровий, міжфланцевий) і знайти оптимальний варіант завжди можна в каталозі інтернет-магазину «КерамаСвіт». Там доступний широкий асортимент продукції від провідних виробників та вигідна ціна на всю запірну арматуру. Телефонуйте чи оформляйте онлайн замовлення в зручний час.

Розгорнути