0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

КраниПоказано з 1 по 20 із 152 (всього сторінок: 8)

Крани

У будь-якому трубопроводі важливо не лише обрати труби та правильно їх монтувати, але й забезпечити їх герметичність та надійність конструкції. Для цього необхідна якісна запірна арматура. Обрати її не просто, адже є безліч нюансів, які слід врахувати, проте наш інтернет-магазин пропонує виключно високоякісну сертифіковану продукцію та все, що пов’язано із запірною арматурою.

Одним із найпопулярніших приладів є крани. Вони відповідають за регулювання, уповільнення чи зупинку руху води чи іншого робочого середовища. Хоча вони невеликі за розміром, проте займають вагоме місце у загальній системі трубопроводу. Їх популярність пояснюється широкою функціональністю, надійністю та довговічністю. Використовують кульові крани, як для побутових потреб, так і для промислових.

Різновид кульових кранів та їх призначення

Це обладнання належить до регулюючої запірної арматури, що дозволяє підтримувати стабільне функціонування агрегатів на виробництві та в домашніх умовах. Якщо правильно обрати та монтувати кульові крани, то зможете підвищити ефективність роботи системи, гарантувати безпеку та економічність. Вони також необхідні для управління та підтримки технічних параметрів. Саме з допомогою крану можна скорегувати тиск, температуру, розхід, швидкість, рівень та інші характеристики робочого середовища. Окрім цього можна змішувати потоки.

Тому шарові крани відносять до багатофункціонального обладнання.

За типом кріплення шарові крани бувають:

- зварні;
- муфтові;
- фланцеві;
- комбіновані.

При виборі слід звернути увагу не тільки на спосіб кріплення, але й на тип матеріалу, з якого він виготовлений. Найпопулярнішими є:
- латунь (для пластикових та стальних трубопроводів);
- силумін (використовують лише для трубопроводу з холодною водою);
- пластик – при монтажі трубопроводу з сантехнічного пластику;
- порошкові.

Також на ринку доступні крани з додатковими функціями, такими як наявність регулятора, дренажу чи фільтра.

Чому варто купити запірні крани у нас?

Інтернет-магазин «КерамаСвіт» пропонує виключно якісну сертифіковану продукцію від надійних світових та українських виробників. Завдяки кваліфікованим менеджерам ви зможете швидко та просто обрати необхідну запірну арматуру (кульові крани маєвського, з американкою, запірні, сантехнічні, приладові, радіаторні, для рушникосушок, для теплої підлоги, поливу, з накидною гайкою), а ціни стануть для вас приємним бонусом. Окрім того, ми пропонуємо доставку по Україні та будь-який зручний спосіб оплати товару.

Розгорнути