0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ГідроакумуляториПоказано з 1 по 20 із 30 (всього сторінок: 2)

Гідроакумулятори

Гідроакумулятори для води

Для підтримки стабільного тиску у системі водопостачання, встановлюють мембранні гідроакумулятори. Це сталевий герметичний бак, який містить еластичну гумову мембрану всередині. Ця місткість наповнена повітрям під тиском в 1,5 атм, а сама мембрана наповнена водою.

Принцип роботи такого пристрою доволі простий: насос подає воду з колодязя чи інших джерел по трубах, наповнюючи бак до досягнення встановленого тиску (контролюється реле), далі він відключається автоматично. При відкритті баку, мембрана виштовхує з нього воду, поки сила тиску не стане мінімальною (також встановлюється з допомогою реле). І далі процес по колу, тобто насос знову починає качати воду до досягнення заданого рівня тиску.

Залежно від розміру обраного гідроакумулятора, буде змінюватись частота та тривалість роботи помпи. Якщо об’єм великий, то насос працюватиме рідше, а це означає довший період експлуатації. Важливо підібрати оптимальний розмір, виходячи з індивідуальних потреб.

Як обрати гідроакумулятор?

Призначення цього обладнання напряму буде впливати на вибір об’єму, тому слід врахувати усі нюанси, щоб:

- уникнути зайвих увімкнень насоса;
- підтримувати тиск у системі, коли помпа не ввімкнена;
- зберегти певний об’єм води (наприклад, при відключенні електроенергії);
- щоб не досягати критичних показників тиску (високих/низьких) при використанні води.

Є ще один важливий момент – гідроакумулятор буде працювати краще, якщо встановити його ближче до насоса. Також це обладнання може стати чудовим альтернативним джерелом води при відключенні електроенергії. Проте важливо завчасно розрахувати, як часто у вас зникає електрика та який об’єм води може знадобитись на цей період.

На ринку представлено декілька типів мембранних гідроакумуляторів: вертикальні та горизонтальні. Також є балонний варіант, що часто використовують завдяки таким перевагам:

- надійність та простота;
- значне продовження терміну експлуатації  усіх вузлів приводу.

В Інтернет-магазині «КерамаСвіт» можна вигідно купити гідроакумулятори (мембранні напірні баки) провідних виробників. В каталозі доступні різні за об’ємом та характеристиками моделі, що прослужать багато років. Окрім широкого асортименту та гарантії якості, ми пропонуємо доступні ціні та оперативне виконання замовлень. Телефонуйте чи оформляйте замовлення онлайн у зручний для вас час.

Розгорнути